• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HONCKASLA 3D tisk (resin)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    XCIDAR: jj to určitě potřebuješ ohřev
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    GRID: To je asi lepsi na FDM tiskarne, v 3d tiskarnach, tam to panove resi.

    HONCKA: Mas to pekny, tohodle stavu jsem nebyl schopen dosahnout. Tisknul jsem v garazi a byla tam celkem zima, v zime tam je 12 stupnu, tak to je asi uz trochu moc. Premyslim o te anycubic tiskarne s heaterem, abych mohl tisknout i v zime.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    GRID: nebylo by tohle lepší na klasický fdm tiskárně?
    GRID
    GRID --- ---
    Byl by jste někdo ochotný vytisknout nápis 25x100cm, respektive po jednotlivých písmenkách 25x15cm ? Popřípadě co by to stálo? Děkuji
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Nejvíc to vynikne, když se to naprimuje.

    HONCKA
    HONCKA --- ---
    XCIDAR: já tisknu hlavně presupported věci, rozjel jsem na modelářským kroužku co vedu OnePage Rules, takže teď jedu ve wargamingu
    Mám Creality Halot Mage, stála necelých 8k je to 8k 10", největší výhody - má to odklopný výko (s kýblem je celkem opruz manipulace) účinný uhlíkový filtr + vývěvu do hadice, kterou mám z větračky, takže to vůbec nesmrdí, nevýhody, je to hlučný

    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    XCIDAR: to je kus od kusu, každá má nějaký vlastní neduhy, určitě nezačínat na velký tiskový ploše, sla tisk je proti fdm docela složitý na přípravu a umístění modelu na podložce, takže je snadnější začínat na malých věcech s minimem detailů...chce se to hlavně naučit umístit správně podpory, usnadní postprocesing a celkově tisk. Většina chyb u tisku sla ,je právě umístění modelu...za mě 4k je úplně dostačující
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    Tak se přidávám do skupiny, ukázka jak tiskne stará ld-002h na to že nemá nějak extra rozlišení, tiskne docela obstojně + ukázka mojí diy pračky a vytvrzovačky

    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    Naco u tech tiskaren davat pozor?
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    Hodlam si porizovat novou 3d tiskárnu na tisk miniatur k deskovým a wargamingovým hrám. Otázka jestli už s nějakými máte zkušenosti a jsou třeba i cenově dostupné do 10000,- Já mám Photon Mono SE, tu prvni edici a nebyl jsem s ní spokojen - zkoušel jsem více značek resinu, ale i tak to netisklo hezke detaily na jake jsem zvykly u plastovych miniatur. Vyplati se tedko jit uz do 8k, nebo jeste vys?
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam