• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYSBEETOYOTA
    EZEE
    EZEE --- ---
    *Dekuju za nazor
    EZEE
    EZEE --- ---
    Ahoj, omluvuju se. Nemam kapacitu vas cist. Jsem invader. Ted me zacala zajimat T., protoze Yaris GR24´! a BRZ/86. Ja se uplne slepe zamiloval do japonskyho Porsche. 230~Hp kroutak taky asi polechta. Chci zkusit atmosferu. Ale milion nemam, potrebuju motivaci. 😂
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    PSYSBEE: Bat nevim. Mam 47k najeto za rok a pul a zatim to jezdi. Zlobi jen Adblue nadrz ale to se vi a servis to pry nema jak diagnostikovat. Posledne jsem najel 600kg a tim ze me to vyhrozovalo ze uz zbyva jen 200km a pak uz nepujde nastartovat. Ale pry je lepsi to nechat opravdu nenastartovat pak to resi vice mene ihned i s odtahem. Na servis pry budu cekat mesice a stejne to nemaji jak diagnostikovat.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PSYSBEE: nn, v tom jsem pul roku bydlel. A predtim jsem bydlel v te Camry :-D
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    CUKI: Jsou skupiny na FB
    CUKI
    CUKI --- ---
    PSYSBEE: Co se týče zvukové izolace na originál bych se vyprdnul a nalepil tam tu profi na metráž. Je to fakt rozdíl.
    Fóra už prakticky přestali existovat. Tedy jsou ve fázi hluboké hibernace.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    v tom si vozil 2 věže? :-)

    apropo - budu rád, kdyz se podělíte o linky, kde ziskaváte info o svým japovi - fóra, kluby a případně jestli někdo máte specializovaný toyota eshop/shop, kde sháníte náhradní díly apod..

    Já třeba akutálně sháním izolaci motorovýho prostoru - tj. tu tvarovanoudeku, co je zespoda na haubně.. To je bohužel jedna ze dvou věcí, který tam nejsou uplně OK - od kuny vyžraná izolace a malej důlek na střeše u hagusu (barva nepoškozená, neřeším, není prakticky vidět)
    A bohužel blbej kus pěnový izolace a v Toyote za 4k, od známýho v autodílech taky origo za 3.450,-, levnější druhovýroba nejspíš neexistuje?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Jinak muj LiteAce vypadal nejak takhle - jen jsem mel vsude okna.Ano, pravostranne rizeni (@NZ):
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    CUKI: Mi se nejvic libi pata. Sestou jsem bohuzel na zivo uz/jeste nevidel.
    CUKI
    CUKI --- ---
    MARASAN: Nádhernej je do 4. generace, měl jsem na něj zálusk, měl jsem i vyhlídlej kousek z GB včetně přestavby, ale pak byl na cestě druhý syn a měl jsem jasno v tom že potřebuji širokou dodávku se spaním na šířku. A tam už se nechytám.


    Jinak dokonalý auto je Yaris Verso a naprosto nesmrtelná Previa.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    MILAZAJICEK: jen si odlož, tohle auditko je k tomu urceny. Kamos ho ma taky, má se začít bát? :-)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    S ProAcem mám táhnout jinam? Jsem relativně zvyklý. V salonu kde mi ho prodali na každou reklamaci odpovidaji co bych chtěl když jsem si koupil Opel, Peugeot, Citroen, fiat nebo cokoliv co s ejom zrovna hodí.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    MARIHAI: já čerstvě AURIS, 2018

    TOYOTA Auris - 1.6L petrol Valvematic - Album on Imgur
    https://imgur.com/a/KGIIqlK

    - koupen minulý tyden primo v místním zastoupeni Toyoty jako ojetina s plnou tovární roční zarukou, najeto 114k km.
    Požadavek - spolehlivý rodinný kombik s velkym kufrem a benzinovym motorem bez většiny moderních kurvitek.
    Dneska mi ho na zdvizi prohlidl sprateleny majitel autoservisu. A verdikt :
    - krasny stav, nic co by vytknul. Prý i tam, kde jina auta uz mají po 5 letech korozi, tak tady nic.
    Příští měsíc jen necham vystrikat dutiny a zalestit oděrky a pak uz snad jen menit olej a desticky...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    CUKI: Toyota mimo Evropu ma nadhernej HiAce
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Avensis 2012
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PSYSBEE: GR Yarise mame v praci ještě s njakym dalším výfukovým tuningem. Fantasticky auto,akorat ten randal je nesnesitelnej ;-)
    CUKI
    CUKI --- ---
    Konečně klub pro nejlepší auta :-)
    Teď tedy cestuju v Ducatu, ale nedám dopustit na svého Yarise první generace po fl. Naprosto nesmrtelné auto. Kdyby Toyota dělala i dodávky, nepřešel bych k jiné značce.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    MARASAN: tak tos jich uz par vystridal.. ja se stal členem klubu Toyota az ted - po letech partnerstvi s modrým ovalem z Detroitu..

    Je tu prostor pro cokoli, co se Toyoty týká - od Ayga az po Gazoo Racing team.. :-)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    moje bejvalky : Camry V6, LiteAce a CarinaE ;-)
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam