• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHNovodobí poustevníci, samotáři a lidé žijící dobrovolně na okraji spoelčnosti
    Články z medií, osobní zkušenosti/setkání s lidmi, kteří si zvolili svůj život vyčleněním se ze společnosti.
    rozbalit záhlaví
    SAGUS
    SAGUS --- ---
    TSOH: ja nejsem nejakej stydlivej, jen na nyxu mam takovou povest ze ani nekliknu "odeslat" a uz slysim jak se z dalky ozyvaji facepalmy, tak jsem opatrnej :). Na moji fb page "sagus93 - art&magick" je celkem dost fotek baraku, a na yt v kanalu "aiwass kindergarden" tocim rapovy videa kde je taky obcas neco kolem baraku.. Na ostrove to mam ted 9.tej rok, a v tomhle dome 4.tej myslim.. zdedil jsem ho po basnikovi z UK co si to tady koupil a pak skocil kdesi z utesu, dodnes ho nenasli. 2 baraky a celkem velkej pozemek, vsecko tady roste jak zbesily a to je jediny zazemi co mam. Nemam praci, ani funkcni biz, posledni dobou uz ani kamose a znamy, takze me drzi pul na pul zahrada a zazraky. Mam tady par set maleb ze kterych cistim prach, a par set knih co jsem napsal a vydal, co se prodavaji hodne tezce, ale kazdej mesic jde nekam do sveta alespon jedna :)

    Surfers Paradise Tarot visual introduction, Dos Nagas Oasis La Palma
    https://www.youtube.com/watch?v=sMqFehaxruc
    TSOH
    TSOH --- ---
    SAGUS: Docela bych byl zvědav, jaké máš zázemí, ale chápu, že se to asi nezvěřejňuje. Každopádně to místo vypadá hodně parádně. Jak dlouho tam žijěš?
    SAGUS
    SAGUS --- ---
    TSOH: ne, ja jsem tam jak je ta ruda tecka. dum neni tak zajimavej jak jeho okoli :)
    TSOH
    TSOH --- ---
    TSOH
    TSOH --- ---
    SAGUS: Tvůj bejvák?
    SAGUS
    SAGUS --- ---
    zdravim z okraje spolecnosti :))

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam