• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WEWERKAČtverečkování, Tile hunting
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FORELLI: Je treba blby, kdyz mas od bydliste zvolenou easy cestu. No a pak jezdis za ctverecky tou samou cestou. Proste se to omrzi. Treba kdyz mam jet na Dobris, tak jsou tak jen samy zbytecny kopce. 2-3h navic a uz mi ta cesta leze krkem. No tak nasednu na posazavsky express (ten co nedavno zacal couvat a vykolejil) a vystoupim na Dobrisi.
    Snazim se aspon jednu cestu z domova zacinat/koncit po vlastni ose, ale uz to vidim, ze casem budu jezdit vlakem treba do Kolina a budu koncit v Tabore na dalsim vlaku.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    S dvěma kluky 23 a 16 let už mám toho času více, tak uvidím jak ty čtverečky ještě rozvinu :)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    FORELLI: chápu. Jenže já jsem v sobě behem covidu diky tomuhle aktizvizoval co jsem byl jako děcko geek do vlaku a prostě kombinuju dvě závislosti kolo a jet vlakem do nějaké díry jen proto že tam vedou koleje. Mám pravidlo že než někam jedu vlakem tak musím tam napřed dojet na kole a rozšířit Fog of War. Pak unlocknu místo a můžu tam dojet a pokračovat dál.

    Tohle je pro mě prostě existenciální způsob realizace a sere mě že nemám čas (mám dvou měsíční dceru haha, postupně sebrala všechen můj čas:))
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    SUMAC: tak jasně, jde o to dát si realistický cíl a netlačit na pilu. Mně se víc než jestli je to 35x35 nebo 50x50 líbí to, že mně to vytáhlo do míst, kam bych sám o sobě nezajel a rozšiřuje mi to možnosti trasování v perimetru do 70 km. Ten koncept jezdit za čtverečky vlakem/autem je pro mne prozatím vzdálený a vlastně i nelákavý
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    FORELLI: jie ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že tak do 35x35 je to vážně super a easy poznávat okolí a tagovat nová místa ale pak kolem 40x40 se to už stane časově i logisticky dost náročné a může to být i frustrující pokud máš elán ale ne dost času.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Přesně tak, už to tu bylo řečeno, ale to je přesně ta motivace, kterou jsem potřeboval.
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Pomalinku zaplňuji mezery v okolí — a ač mám i tak zatím jen bídných 13 × 13, stojí to poznávání nových cest zato :)

    MITHRO
    MITHRO --- ---
    mimo Beskydy tie nove stvorceky skacu tak nejak jednoduchsie.

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Tady je priklad jak pod**** planovani :( Tohle me teda bude dlouho mrzet :( Cely pravy spodni roh hotovy a 1 chybejici ctverecek.
    Muze za to moje nepozornost pri zmene trasy ze silnicniho kola na horske kolo. Protoze v puvodni silnicni trase ten ctverecek mam navrhnuty.

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak dnešní dva čtverečky nebyly zadarmo :)
    Ale 20x20!

    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    FORELLI: To jsou ty stejny trasy. Pak to vypada, ze nikam nejezdis :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SUMAC: cetl jsem rapist monastery a prislo mi to ok.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tvl a já jsem na 18x18 :)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Posunuto na max sq 45. Občas mě mrzí že nemám cargo kolo ale jen silnicku

    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MARASAN: nakonec sorted. Server nejspis byl pretizenej, postupne se nacetly vsechny aktivity.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    nevim, esi je problem ve Strave nebo SH, nicmene posledni aktivity za poslednich 5 dni se mi ted do SH nenahraji. Je to njakej docasnej vypadek?

    mam uz vsechny activity "private", ale predchozi se normalne nahraly. ted nic.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    KURE: řešil jsem stejný problém :-)
    KURE
    KURE --- ---
    HOLAKAC: lol omg. Ne to jsem neměl.
    WEWERKA: jj dal, ale zároveň jsem na stravě naklikal že chci odtajnit svoje aktivity.

    Díky oběma, už to něco ukazuje, teď ještě reload všech aktivit :)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    KURE: No a to update activity jsi dal? To je ta ikonka hodinek se sipkou napravo.
    Zkus jeste prenacist celou aktivitu znova ze Stravy. Dal jsi tomu vsechna prava? Nic dalsiho me ted zatim nenapada.

    SUMAC: Taky pekny. Ja ted za chvili narazim na doly v Moste, ktery asi nepujdou projet. Pak mam jeste oboru Klokocka, ktera taky nejde projet.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    KURE: tohle mas ?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam