• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HAWLISVIZUALNÍ POSTŘEHY ODJINUD - diskusní auditko
    Podobně, jako štípací obrázky, kam nepatří nic jiného, než obrázky, mají své diskusní auditko, rád bych na tomto místě založil diskusi k
    [VIZUALNÍ POSTŘEHY ODJINUD -grafické a vizuální okolí- NÁS - žádný kecy! čistá galerka!]
    rozbalit záhlaví
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Tušíte někdo, jak jen ten kus ledu vysoký? Podle vln by se mi chtělo říct, že to velká hora nebude, ale jiné měřítko nemám.

    [KNX @ VIZUALNÍ POSTŘEHY ODJINUD -grafické a vizuální okolí- NÁS - žádný kecy! čistá galerka!]
    MATT
    MATT --- ---
    HAWLIS: nezkoumal jsem to, ale předpokládám něco takovýho
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    MATT: vůbec jsem si tam toho nevšiml... To je nějaké plexi?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    STICKYGREEN: a za mě to pravidlo dává smysl, galerii tohoto typu rušit diskusí uvnitř ní by byla škoda. A proto vedlejší nezávislá tlachárna :)
    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    Přeci jen striktní pravidlo "žádný kecy" ukrajuje z potencionalně zajímavý diskuze. Občas..
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    HAWLIS: zkusila jsem colopicker a je tam fakt jen bila a seda :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Posledním impulsem k tomu, že jsem založil hlasování o založení tohoto klubu, byl tento příspěvek ohledně dopočítávání té červené barvy.
    [N_I @ VIZUALNÍ POSTŘEHY ODJINUD -grafické a vizuální okolí- NÁS - žádný kecy! čistá galerka!]
    Bylo toho víc, co by mě bavilo komentovat / ptát se / pitvat... A ta Cola mě už k tomu kroku dohnala :)
    Já si to přibližoval tak, aby snad o dopočítávání nemohla být řeč a přijde mi, že tam trochu narůžovělý odstín je... Vidíte to tam taky, nebo fakt dopočítávám komplet i maximálně přiblížený obrázek?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    To je tedy překvápko, že prošlo založení tohoto klubu. Nečekal jsem to:)
    Tak věřím, že si své osazenstvo najde, splní účel a nebude nikoho nijak trápit :)
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam