• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    GLOBUS
    GLOBUS --- ---
    DIVA_BARA: Liška
    Medicínou lišky je síla neviditelnosti. Lišky mají schopnost splynout se svým okolím, kvůli čemuž s ročními dobami mění svůj kožich. Jejich umění kamufláže nám dává schopnost být mazanými a zůstat nespatřeni, když se chceme pohybovat tak, aby si nás ostatní nevšimli a nebránili nám. V některých keltských tradicích je červená liška nositelem elementální energie ohně.
    DIVA_BARA
    DIVA_BARA --- ---
    ANNA, děkuji s tím odstupem je to duležitá a krásná informace .. Naprosto sedí. Od té doby co jsme ji před par dny zahlédla sleduji s odstupem:-)) A protože jsem včera poprosila lesy o buben, dnes přišla zpráva o sibiřském šamanovi a já si u něj buben objenala... děkuji...
    ANNA
    ANNA --- ---
    DIVA_BARA: záleží na kultuře... v šintó je to spojení plodnosti a jistého tricksterství, stejně tak u Indiánů, kde se připojuje ještě důraz k zvědným schopnostem lišky - pozorovat a zůstat nepozorován, v kulturách ovlivněných křesťanstvím se lišce připisuje podlost etc...

    mně se liška objevila jako signál, že si mám dovolit nějaký odstup od věcí, že můj pozorovací talent má svůj plný smysl, že ne jen to, co je vidět v centru dění, má ústřední význam... že není třeba držet se pevně jedné sféry, když mám možnosti poznávat přechody.
    DIVA_BARA
    DIVA_BARA --- ---
    Ahoj Nevíte někdo více o symbolismu lišek?? děkuji
    DIVA_BARA
    DIVA_BARA --- ---
    Na podzim přijede aztécký vůdce - šaman Xolotl:-)) pardón..
    DIVA_BARA
    DIVA_BARA --- ---
    dobrý večer, tak jsem si říkala zda by někoho nezajímal Aztecký Tanec. Na podzim pijede do aztecký vůdce a šaman Xolotl... www.nebezeme.cz
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    TODESKING: typicka eknizka teda .)
    ISHRI
    ISHRI --- ---
    TODESKING: velice doporučuji....je to super kniha...
    VEON
    VEON --- ---
    vážení a milí, dovolte mi vás upozornit na zajímavou akci, která se týká souvislostí, o kterých hovoří např. máyský kalendář. je to zajímavá příležitost dotknout se těchto témat nejen rozumem a myslí, ale prožít skutečnost probíhající transformace v nás samotných i celé planety

    srdečně vás tedy zvu na Kruh 12 vědomých snivců a zasvěcení do křišťálové inteligence, podrobnosti viz www.12snivcu.cz

    mějte se krásně..veon
    DIHALT
    DIHALT --- ---
    ANNA: No říkám si, copak je to asi za šamany. Nejvíce mě však zaujaly komentáře např."nevím na co Šaman potřebuje internet, jim snad stačí buben a kouřové signály ." :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam