• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    KIM13: no ja to myslim vazne. vsak na tech samanskych cestach se potkava kde co. a ne jen na samanskych. nekdy kdyz prijdu na urcity mista tak to je zajimavy. jednou na slovensku jsem byl na takovym miste kde to bylo fakt na trpasliky a take i potom mi prisel jeden v ramci samansky cesty jako pruvodce podsvetim. a vubec, co rikate na nadprirozeny bytosti celkove?
    KIM13
    KIM13 --- ---
    OGMIOS: ti vám vlezou všude!! A strašně rychle se množní. Můj bratr si je nechává na chov .-))))
    KIM13
    KIM13 --- ---
    JASONEKK: jasně .-)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    a vubec, potkal jste nekdo nekdy trpasliky?
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    Tak to si teda schválně počkám co z toho vyleze ;)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    Nespletl jsi si to s emzakama? :-)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: a ja myslel ze endici jsou takovy ty trpaslici :D
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    KIM13: Endíci myslíš endorfiny? :) Tak to asi jo... :)
    KIM13
    KIM13 --- ---
    JASONEKK: Jasně! Čím více člověk funí, tím více se mu okysličuje mozkovna a endíci se množí jak myši na jaře .-))))
    KIM13
    KIM13 --- ---
    JASONEKK:
    NIKOPOL: I tomhle zvyku mi minulý týden psal kamarád. Ale také nevím, jak se to přesně jmenuje.
    KIM13
    KIM13 --- ---
    JASONEKK: No to zní opravdu skvěle! Ano, jsem od Kladna a Vinařickou horku znám velmi dobře. Jsem pro .-)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    DRAGEL: No já se tam chodím kolem nabíjet běháním... věřim, že si tam dělám i svoje energetické zony. Třeba tam byl někdo negativní, ale to přebijeme dobrou náladou ;)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    JASONEKK: Trochu to tam znám. Zajímalo by mě co je v tom kruhu. Před pár lety jsem odtud docela utíkal ...
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    NIKOPOL: Já se tam vykecal i pocestě nahoru. Už jen to vyšplhat a zase sejít (celý den) je nádhera :))) Vyčistí to mysl.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    JASONEKK: slušný :-) ... sis užíval ..

    jsem se loni doslech o jednom indiánskym zvyku ... resp. je to tradice v rámci, .. teď nevim , nějaký iniciace, hledání vize nebo tak.
    to jde člověk na nějakej vysokej kopec, udělá potřebný věci, a pak si tam sedne a vypoví na sebe úplně všechno, všechno co proved, neproved, špatnýho, dobrýho .. něco jako zevrubná upověd, rekapitulace, bilance života nebo tak. dokonce to mělo i nějaký hezký jméno, který jsem, ale zapoměl :-l
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    Něco kolem 2450m.n.m. :) V zádech Bobotov Kuk.

    CIMG2695.JPG (4489699 B)
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    Ahoj Lidi :) Jsem zpět a jsem zatím ještě nabitej ;)

    KIM13: Ty jsi od Kladna? Super :) Rád bych dal někdy noční Vinařickou Horku (starý lom) a bubnování. Pokecat a zabubnovat. Pokud bude mít NIKOPOL chuť a čas, tak by se přidal a samozřejmně každý kdo chce sdílet sebe a nasát atmosféru bývalé sopky.
    KIM13
    KIM13 --- ---
    CUCHULAIN: Wow!! Tak na uhlíky sbírám odvahu .-)) Už pár let.-))

    U nás bylo skvostně, zajížděli jsme a slaďovali nové bubny.-))
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    KIM13: jojo.. počítám, že něco bude na http://k.n.o.b.sweb.cz/
    včera večer jsme chodili přes uhlíky. asi 80-120 lidí. těžko to počítat :-)
    fotky už jsou na FB.
    a jak bylo u vás a co jste prováděli? :-)
    KIM13
    KIM13 --- ---
    CUCHULAIN: My jsme měli soukromé šamanské setkání. Ale bude fajn, když dáš report .-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam