• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    aj :-))

    koukal jsem na web mezitim ...
    no klobouk má sergio fakt parádní :-)

    tak jestli tvůj záměr byl cejtit se jinak a cejtíš se smutně, tedy jinak, tak to asi fungovalo, ne ? ;-)

    já jsem vždycky chtěl jít na tohle povšechný léčení pro davy, jako jestli to něco dělá .. teď koukám, že bue ještě jednou v praze na konci prázdnin ..
    a jako těžko říct no ... mám zkušenost z druhý ruky. jedna taková ženská, celej život oběť, furt neštěstí , furt nějaký akce, semináře léčení atd. ... no a vždycky jako onohle nebo támhleto zafungovalo, nejvíc nám vyprávěla o nějakym šamanovi, jakože ona přišla (nevim jestli sama nebo ve skupině), on něco pracoval .. a pak řek - měla si zasraný tohle a tohle centrum, bloky z dětství, otec ... něco něco ... a že vyřízeno, vyčištěno, opraveno - když bude problém přijďte (tak sme mysleli, že to byl nějakej podvodník, jako že opraveno, přijďte znamená potřebuju víc prachů)
    pak se ukázalo, že šaman makal dobře a že se i skutečně trefil do jejího problému (ona se stim sama furt ometala jaká je chudinka, co se jí to všechno nepřihodilo).
    jenže problém byl ne u šamana ale u tý ženský .. .von to moch sergio, alechandro nebo chorché dobře vyčistit a všechno poznat, a fakt jako léčit a pomoct ... jenže když si to ženská sebou nese na x úrovních a sama se tomu problému a problematickejm souvislostem spíš vyhejbá než že by to chtěla vyřešit, chorché, sergio a nebo alechandro můžou šamanit jak chtěj, ale ono se to po čase zase zanese, vrátí, projeví a mílá ženská bude na tom samym na čem byla.

    takže tak :-)

    jinak smutek může bejt z ledas čeho ... co mě napadá jako první je, že existuje něco čemu se řiká postkitální smutek - vystříkáš se, přijdeš o hromadu šťávy, energie a jsi z toho smutnej ... náš profesor vždycky řikal, že je dobrý to jít zapracovat (že když nic alespoň na žrádlo budou penize ... ona se ta šťáva zase z jídla doplní) ...
    dál bejvá člověk smutnej, skleslej vlastně kdykoliv, když "pustí" sám anebo mu někdo pustí žilou (ale taky ses třeba moch zbavit nějaký zátěže, co stebou byla tak dlouho, že ti místo ulehčení přijde, že ti teď chybí ....) těžko říct :-)

    ...
    já nevim ,... koukám na fotky, .. no klobouk má parádní to je bez diskuze :-)) .. ta fotka s tim vercajkem vypadá, jakože ..možná.. autenticky, tak třeba nějakou tradicí prošel a nějak pracuje .. ten sergio
    spíš ten chobot se mi zdá divnej ... ezoterik s velkym E (minimálně, spíš jestli ty písmena nemá všechny velký), takovej brouk pytlíkovskej mudroprd, kterej jede zkoumat kruhy v obilí na "mašině" a při "prociťování" místa mu vůbec neni blbý mít na sobě kožený motorkářský hadry a na ksychtě pokerface (na jeho fotkách zdá se obvyklý)
    mi přijde, že ať je sergio šaman nebo neni, tak chobot to rozhodně nepozná ...

    snažim se přečíst ten rozhovor snim .. .
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    lol tak moje pocity jsou rozporuplne. byla to lecebna meditace. tak sem tam prisel roztahl si deku, potom prisel p. Chobot rekl par veci uvodem u toho jsem usnul a probudil se vlastnim chrapanim :) potom prisel saman, ten mel peknej oblecek a peknej klobouk z per. tak zacali. p. Chobot provazel vizualizaci a saman do toho delal energetickou praci/samanil. no tak jsem tam lezel buhvi jak dlouho a pak byl konec. s ocekavanim jsem tam sel ze se potom budu asi cejtit jinak a ejhle..necejtil..tak nevim. proto rikam ze tomu asi musim dat cas abych neco videl a ted opravdu nemuzu rict jestli to k necemu bylo dobry a nebo ne. jediny co tak se jeste dneska cejtim smutne po tom.
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    asi tak .. tyhle výkřiky do tmy asi nikomu neposloužej :-)

    kdybyste třeba ale někdo napsal kdo od kud to je a třeba nějak schrnul jak se ten člověk profiluje, co ste od toho čekali nebo nečekali, co ste tam viděli nebo neviděli .. a třeba nějaký ty celkový dojmy pro dokreslení kontur ....
    teď nám ty vzdálenější dojmy vykreslily nějaký kontury k něčemu, co nevíme co je ...

    takže máme tam chodit ... nebo nemáme .. nebo jak teda :-) ?
    TSKA_RESETKA
    TSKA_RESETKA --- ---
    nemohli byste být jeste mín konkrétnejsí? :)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    eh tak sem tam byl a nevim co si o tom mam myslet. asi tomu dam cas a uvidim jestli to o necem bylo nebo ne.
    JACOBO22
    JACOBO22 --- ---
    OGMIOS: určitě jdi..já z toho mám dobrý pocit:-)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JACOBO22: ja se chci jit podivat dneska v liberci, tak uvidim.
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    JACOBO22: To bych taky rád znal ohlasy u nás...
    JACOBO22
    JACOBO22 --- ---
    Byl jste včera někdo na Vinohradech na léčivé meditaci s Donem Sergiem?.Jaký to na vás dělalo dojem?
    SEIBEI
    SEIBEI --- ---
    Přátelé máme tu prázdninovou třešničku. 9.7. od 20h neočekávaná Duše K Jaroslava Duška s Tecciztemocem :) V Divadle Kampa :) http://www.divadlokampa.cz/divadlo/tickets/85 Těšíme se :)
    KIM13
    KIM13 --- ---
    CUCHULAIN: .-))) Díky .-)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    KIM13: to je v poho, to je proste klasika s tema trpaslikama, ten cimrman je moc zalezlej pod kuzi cechum :D
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    CUCHULAIN: Doufám, že na té Horce zažiju ;)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    OGMIOS: KIM13 je veselá kopa. kdo ji neslyšel se smát, o hodně přichází :-)
    KIM13
    KIM13 --- ---
    OGMIOS: Promiň, já jsem to pochopila, ale nějak mi dříve vyskočila ta cimrmanovská hláška.
    Vůbec mi nepřipadá trpaslík nepatřičný. Naopak dost často se hodí..
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    PRASAD: Pokud myslíš tohle forum, tak jistě proto, že jsou tu fajn lidi ;)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    OGMIOS: já jim říkám přirozený bytosti :-)
    PRASAD
    PRASAD --- ---
    jednou jsem odsud odesel a vubec nechapu proc jsem se sem vratil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam