• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RYBOSHŠaManYsMuS
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    Máte nějakou fakt oblíbenou knihu u šamanismu anebo tak vůbec?
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    FEEDER: jestli ještě k tomu můžu poznámku, tak zajímavý by bylo se kouknout, který energetický centrum je pro toho člověka aktuálně středem přesýpacích hodin
    FEEDER
    FEEDER --- ---
    super - díky moc všem
    energetický tělo v tom rozpoznal, ale ta merkaba a prolínání realit taky dost sedne
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    FEEDER: Připadne mi to jako prolínání dvou realit, nebo třeba i kultur.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    FEEDER: cau
    Kdyby to bylo vic do sebe a vic vykukovaly rohy, tak merkaba, jinak tohle muze byt energeticky telo treba...
    ZONKER
    ZONKER --- ---
    více o nich píše Drunvalo Melchizedek ve svých knihách. Např. posvátná geometrie a květ života.
    ZONKER
    ZONKER --- ---
    Mě napadla rotující merkaba
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    FEEDER: bud by si měl za souložit, nebo je to geometrické vyjádření jing-jang - něco jako rovnováha sil... to jsou moje asociace ;)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    FEEDER: to je jasnej kosoctverec
    FEEDER
    FEEDER --- ---
    S kamarádem jsme řešili obraz/symbol, co se mu často objevuje ve vizích a část jeho smyslu zůstává skrytá. Má pocit, že nejde o význam pro něho osobně, ale o nějakej obecnej princip. Nemáte k tomu nějakej nápad nebo asociaci?
    Jestli to sem nepatří odkažte mě kdyžtak na audítko, kde by to sedlo.
    (v těch vizích se mu to obejvuje trojrozměrný, takže to jsou dva prolínající se kužely)

    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: fakt hustý zážitek! normálně se mi krom blbostí ve spánku zjevovali živé obrazy ... pak jsem hledal co se tam dělo a měli tam údajně v minulosti řádit loupeživí "rytíři" :)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: to musel bejt pekne ukecanej kamen ze te nenechal se ani probudit :D
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: chápu tvou analogii, ale u stromů mi to moc nesedí ;) Jinak já šel jednou spát venku se záměrem ke kamenu, který jsem si vzal z nedaleké zídky a podložil si s ním nohy, abych neujížděl z mírného svahu. Záměr byl... "pověs mi něco o tomto místě" a kámen hovořil ve snu! :) Hustý zážitek, lucidní sen a mnoho vjemů a nemohl jsem se probrat... stálo mne spoustu sil se dostat do bdělého stavu a udržet se vzhůru :)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: ja se stromama nezkousel mluvit. jednou jsem si zameditoval mezi 2 ma obrima bukama a trochu se mi z toho zamotala hlava, trochu moc energie najednou. jinak kdyz jsem jednou sel vecer zhoubovanej do lesa tak jsem to radsi obratil protoze jsem prisel k mladejm stromum, vsechny vyrovnany do rady a jejich energie se mi vubec nelibila. bylo to neco na zpusob gangu pubertaku co te obestoupej v zadni ulicce :D
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: nějaký zdroj... vlastní zkušenost ?
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: hele v evrope je spousta starych stromu pokud ti vyhovyujou stromy. u nas mas nekolikasetlety stromy. ja treba v anglii narazil na tisy ktery musely bejt hodne stary uz jen podle prumeru kmene.
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: přesně... v evropě už toho původního moc nezbylo.. jen entity, které jsou pro mne nepřístupné... skály, hory, potoky.. to vnímám jako hodně "pomalu" projevující se bytosti a tak i komunikace je s nimi jiná, než s rostlinami, stromy a zvířaty... ono už jen desítky let starý strom je fajn. Tisíce muselo být mimořádné.
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JASONEKK: ted uz holt nic
    JASONEKK
    JASONEKK --- ---
    OGMIOS: Jsem tomu až nemohl uvěřit, jak je ten strom údajně starý... tohle je smutný... jedna z živých bytostí, která pamatuje dobu pyramid skončila rukou nenažraného tvora :/ chtěl bych se s ním setkat (stromem) a být u něj a meditovat... co by mi sdělil :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam