• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  Ztracené heslo?
  RYBOSHŠaManYsMuS
  JASONEKK
  JASONEKK --- ---
  OGMIOS: Predschuzka v CZ je dost nerealna, jde o osobni doporuceni. Pokud ti blizky pritel rekne jdi do toho, tak muzes jit s minimem obav. Pokud je tu tento poprve, tak se musi dobre zapsat a bude se snazit. Osobne bych vyzkousel i starsiho samana, nez je Aguco, i kdyz je fajn;)
  OGMIOS
  OGMIOS --- ---
  SANDIS: podle me je treba dobra naka schuzka pred takovym ritualem kdy by clovek mohl daneho pruvodce videt jestli se mu pozdejs sveri ci ne. A nebo taky ne, skoc do toho po hlave a vono to nak dopadne. Dobryho herce stejne tak rychle neprokouknes a z dobryho "samana" se ti muze uz od zacatku jezit srst.
  SANDIS
  SANDIS --- ---
  NIKOPOL: Ahoj, jasne. Mam tu par jeho certifikatu a jeho obcanku, pokud to tedy staci jako identifikace a overeni reputace. :) Zije v ekvadorske dzungli. Ja osobne jsem zil v Ekvadoru rok a zena tam odsud pochazi.

  NIKOPOL
  NIKOPOL --- ---
  SANDIS: ahoj ... ayahuaska jasne .. .

  ale takovych nabidek uz jsem par vvideli ... mas nejaky podrobnejsi info .. .

  jak se saman menuje odkud je .. u koho se ucil .,, koho zna .. a tak .. vis aby se jeho reputace dala nejak overit :-)
  SANDIS
  SANDIS --- ---
  Ahoj vsem, v zari planujeme cestu samana z ekvadorskeho Amazonu do CR. Saman bude v CR poradat ritual Ayahuasca. Mel by nekdo predbezne zajem? Kdyztak posta koho by to zajimalo nejak vice.
  DRAGEL
  DRAGEL --- ---
  Šamanský festival z fotek jeho organizátora:
  milanknob | Šamanské setkání - Štíří důl 27. - 29. května 2016. – rajce.net
  http://milanknob.rajce.idnes.cz/Samanske_setkani_-_Stiri_dul_27._-_29._kvetna_2016./
  JAXXE
  JAXXE --- ---
  podarilo se mi nahrat nejake Icara od kolumbijskych ayahuasceros ;) k poslechu a a ke stazeni zde:

  ASAYA.CZ | Free Listening on SoundCloud
  https://soundcloud.com/asaya-cz
  DRAGEL
  DRAGEL --- ---
  Potní chýše s výrobou bubnu ....

  Výroba bubnu | Cestou šamanů
  http://bublablato.blog.cz/1603/vyroba-bubnu
  ATOMSK
  ATOMSK --- ---
  Hh, koukam, ze zahada vyresena. Par tydnu zpet to jeste bylo zive :)
  ONEHEART
  ONEHEART --- ---
  ATOMSK: když si vypneš proxy a klikneš na ten odkaz znovu, tak ti to odpoví samo ;) :
  Arguments are of the wrong type, are out of acceptable range, or are in conflict with one another.
  ATOMSK
  ATOMSK --- ---
  Máte někdo zkušenost s objednáváním listů koky z http://www.cocanatural.com/en/detalle.asp?prod=coca-leaves? Je to vůbec legal sem dovážet?
  OLIAS
  OLIAS --- ---
  Haha...pěkně:

  Ольга Подлужная "85 лет Алданскому району"
  https://www.youtube.com/watch?v=YP8dMEduybw
  FEEDER
  FEEDER --- ---
  díky moc všem za připomínky - počkám si na květen s Mírou Kapšarem, případně zkusim do tý doby něco sám :)
  DRAGEL
  DRAGEL --- ---
  FEEDER: na Fb ve skupině https://www.facebook.com/groups/215420375267711/ se občas najdou workshopy. Já sám jsem si dělal dva u http://zemezneni.webnode.cz/ .
  Ten první buben je těžkej, velkej, křivej, má díru a všechny špatný vlastnosti, ale je to velká medicína a používám ho raději než ten druhý "cestovní". Vložil jsem do něho myšlenku co od něj chci a pak jsem ho ještě "ladil" pískem a tak vůbec, jak mi to přišlo. Když ostatní bubny nehrají, protože je na ně vlhko, tak na ten svůj stále ještě hraji, protože to ten můj kluk dá v pohodě a že jsem s ním pár obřadů prošel ;-)
  Nechat si poslat buben s paličkou poštou je ta největší blbost, znám i takové případy. Pokud se ti třesou kolena a máš horečku z toho, že si uděláš něco sám, pak si najdi výrobce bubnu, jako je třeba Sam Modrý Medvěd http://www.mato.cz/ , který má na skladě asi 15 bubnů a 20 paliček. Běž buben po bubnu a zkoušej zvuk, který ti bude sedět, nebo který buben tě nějak osloví. Jinak u paliček je to podobně, každá má svůj zvuk podobně jako buben.
  NOONE
  NOONE --- ---
  OGMIOS: Já ho od něj nekupival, já si ho u něj na semináři bubnu vyráběl sám ;-)
  EKG
  EKG --- ---
  OGMIOS: Geoff Hutchison si vyrazne pochvaloval syntetickou blanu, protoze s ni muze stat i pod vodopadem a bude hrat porad stejne dobre. Prirodni materialy to maji obcas v Anglii tezky. Obecne se k tomu stavi tak, ze to ani neni hrani, jako spis "making noise", a kdyz neni po ruce nic jinyho, staci i svazek klicu jako chrestitko. Cilem je vykolejit mysleni a dostat se do transu.
  OGMIOS
  OGMIOS --- ---
  NOONE: nic proti kupovanejm...a vlastne kdyz na to prijde tak muzes trit kameny o sebe a taky to udela svoje.
  NOONE
  NOONE --- ---
  FEEDER: Já si buben dělal u Míry Kašpara a spokojenost. Zatím program na webu nemá, ale brzy mít bude: http://skridla.arcs.cz/
  OLIAS
  OLIAS --- ---
  FEEDER: Z šamanského hlediska bych jako první odhodil pochybnosti o tom, že buben, který si sám vyrobíš nebude pro tebe dobrý. Pokud nejsi tzv. uplně levej, tak to nepochybně s pomocí zvládneš, ale ¨hlava¨ v tom bude hrát taky svoji roli. Pokud to myslíš s šamanskou cestou vážně a cítíš, že buben pro praxi potřebuješ, vlastní výroba je jednoznačně tou nejlepší cestou. Kupovanej buben se sebelepším zvukem ti nikdy neposlouží tak dobře jako ten, který vyrobíš s vědomím toho nejlepšího co v tobě je.