• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CYRILLTSUNAMI
    WTK
    WTK --- ---
    KZH: jo jirzin byl dobrej, ale tak to von dycky:))

    FILUS: disko jedeem:)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    CHCANDA23: s nama ? :))
    CHCANDA23
    CHCANDA23 --- ---
    LUKASZ: MYSLIM ZE V TOM NEWIDIM JEDINEJ PROBLEM...JENZE SWAMA VIKEND ZNAMENA 3 DNY DOVOLENA- DDD
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    CHCANDA23: jeste stale neustale :)) uz se tesim na teplo na nejakou wikendovku :))
    CHCANDA23
    CHCANDA23 --- ---
    LUKASZ: sama sranda...
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    FDM_NACELNIK: chcanda neni panda :))
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    CHCANDA23: ja mam mista dost i na néjakej ten kamion kdyz jde o prachy se kdyztak domluvime kdyz budes chtit
    CHCANDA23
    CHCANDA23 --- ---
    FDM_NACELNIK: ty kravo dotet vyndavam prachy z dodavky...uz to nemame kam davat
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    stejne ste si tam museli namastit kapsu vzdyt tam dela kalby neurozisk a moneymaker :D
    CHCANDA23
    CHCANDA23 --- ---
    LUKASZ:bych taky chtel....videt...proste nemuze nekdo kdo zaridi misto chtit podil ...a tvrzeni , ze nema na zradlo me fakt dorazilo...
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    FILUS: a mel jsi sebou svoji sadricku :) ?
    FILUS
    FILUS --- ---
    CHCANDA23: to teda...a jak !!!ale spis na discu ;)
    CHCANDA23
    CHCANDA23 --- ---
    KZH: sme parily voe....a jak.. zejo filusy
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    CHCANDA23: presne mi dekujem za pozvani,s vama je i sradna kluci .. a s penezma je to blbi no,ale tak nejsme tu od toho aby jsme vydelavali .. proto by jsme chteli vydet vyuctovani od toho co to mel nastarosti :)) jinak to bylo dobry :)) fakt jsem se bavil :))
    KZH
    KZH --- ---
    CHCANDA23: fpoho woe..škoda jen, že nakonec sešlo z toho dance-strip-battlu s Juniorem, na to sem se kurva těšil:o)
    CHCANDA23
    CHCANDA23 --- ---
    KZH: mno sem byl trosku preslej stoho rizeni vid.......jinak sem si mejdan uzil uplne bombove..
    vim ale jedno priste dam radci o 5k vic nez resit takove sracky jako sme musely resit v noci....
    hold nekteri to berou trosku jinak
    FILUS
    FILUS --- ---
    KZH: cuže ?chcanda sem mračil to sem si fakt nevšiml :)

    KZH
    KZH --- ---
    CVALDA:
    CHCANDA23: a já vám děkuju, že ste si tady tak krásně poděkovali, moc pěkný...:o)

    no jako ráno sem myslel, že mám vlčí mhu, když sem viděl Chcandu bez úsměvu na tváři, ba dokonce dost zamračenýho... ale abych taky přihodil jedno takový přísloví: "každej den není posvícení"..:o)
    CHCANDA23
    CHCANDA23 --- ---
    CVALDA: heh to je jsny.. byla to fakt pecka...
    CVALDA
    CVALDA --- ---
    CHCANDA23: my děkujeme za možnost provětrat ty naše třísky :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam