• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CYRILLTSUNAMI
    RCK
    RCK --- ---
    FAUSTEKK: po obrně ale tak možná :D
    FAUSTEKK
    FAUSTEKK --- ---
    LUKASZ: njn ale tsu_boys to maj coby special combo fight .-)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---


    to kluci taky fandej :))

    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    jestli nekoho z vas bavi trosku punku treba taky a neni linej jet do plzne ..

    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    KACENA: :)) ty vole tak to jdu do kolen :))


    KOMONAUT: ty vole bylo to super :)) ale taky vekou pochvalu si zasluhuje nedaleka irska hospoda :)) a jeji kuchar :)) hlavne ty porce nechapu :)) skoda ze jsem to nevyfotil :)) jinak dik za hrani :))
    KACENA
    KACENA --- ---
    FAUSTEKK: já myslím že si ho vyhrál ne? :-)) jinak radio yržin začíná vždy v pátek ráno před akcí a v neděli je nejoblíbenější pořad - bez nadechnutí
    FAUSTEKK
    FAUSTEKK --- ---
    taky bych si poslech neverending radio jiržin :-) (stačí ten záznam né že mi ho sem nalifrujete na 3dny) .-)
    KACENA
    KACENA --- ---
    nekonečný rádio yržin pokračovalo tak ještě 2 hodiny doma :-) úplně mě to unavilo ani sem se nedostala k noťasu, příště chci jet v jiným autě než on :-)) mám to pokaždý a je to furt stejný :-)) já sem oproti němu němá :-))
    jinak Kazachu ten záznam potřebuju jako důkazní materiál protože mi nevěří
    RCK
    RCK --- ---
    KOMONAUT: taky se pridavam,..ten mesic dovoleny bych pototreboval ja na to se spravit po ty akci:DD
    KOMONAUT
    KOMONAUT --- ---
    dik za pozvani na pohodovou axi me spravilo lepe jak mesic dovolene hehe
    WTK
    WTK --- ---
    KZH: jo jirzin byl dobrej, ale tak to von dycky:))

    FILUS: disko jedeem:)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    CHCANDA23: s nama ? :))
    CHCANDA23
    CHCANDA23 --- ---
    LUKASZ: MYSLIM ZE V TOM NEWIDIM JEDINEJ PROBLEM...JENZE SWAMA VIKEND ZNAMENA 3 DNY DOVOLENA- DDD
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    CHCANDA23: jeste stale neustale :)) uz se tesim na teplo na nejakou wikendovku :))
    CHCANDA23
    CHCANDA23 --- ---
    LUKASZ: sama sranda...
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    FDM_NACELNIK: chcanda neni panda :))
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    CHCANDA23: ja mam mista dost i na néjakej ten kamion kdyz jde o prachy se kdyztak domluvime kdyz budes chtit
    CHCANDA23
    CHCANDA23 --- ---
    FDM_NACELNIK: ty kravo dotet vyndavam prachy z dodavky...uz to nemame kam davat
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    stejne ste si tam museli namastit kapsu vzdyt tam dela kalby neurozisk a moneymaker :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam