• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    ZUZAK: dik, ale tohle sem vsechno procet [jestli mas na mysli zazadani o zalozeni diskuze]... ale moudrej z toho teda nejsem... postupoval sem podle napovedy, ale zadnou zadost mi to nenabidlo - jen sem se jiz vstoupil do one diskuze, nastavil zahlavi, ale s pravama uz nejak precovat nemuzu.
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    dotaz
    jak zazadam o zalozeni diskuze - mozna lepe receno jeji aktivaci ?

    zalozil sem diskuzi (ucelovou - docasnou)
    jiz se mi nova otevrela a nejake nastaveni sem udelal... dal se vsak nedostanu, nejdou mi zemnit prava - potrebuji vsebecny vstup... a pak nejake individualni prava

    Jeste dotaz na zaver: Kdyz jiz ucel diskuze pomine - jak ji zrusim?

    Dekuji
    113KW
    113KW --- ---
    jo ahá, diky :-D
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    113KW: nikdo jiny krome tebe ho nevidi ; )
    113KW
    113KW --- ---
    zkousela sem napovedu i filtr / nic, cili: prosim vas, jak vypnu na mem infu aby nebylo videt datum registace?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    TRUE_DESIRE: zkus defaultni skin
    TUILE
    TUILE --- ---
    MOLLY: tak to imo nejde. ale muzes vznest prani. treba to pro tebe nyx do ty novy verze vyrobi.
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    TUILE: ale já bych to potřebovala jako pro všechny lidi, co příjdou do jedné mé diskuse...... tohle je jen pro moje nastavení...
    TUILE
    TUILE --- ---
    MOLLY: u nepremiovky to je dafeultne nastaveny na deset a prenastavit to nejde.
    u premiovky jde nastavit (komplexne pro vsechny diskuze) zobrazovani 10 - 100 prispevku.

    jinak pro jednotlivou diskuzi jde (ale az po te co tam vlezes) v takovym tom okynku mezi sipkama co ted vidis desitku - napsat cislo. kolik napises a odentrujes, tolik se ti zobrazi prispevku :)
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    mám dotaz, je nějaká možnost, jak nastavit v diskusi počet zobrazených příspěvků? např. kdybych chtěla zobrazovat jen jeden....
    TRUE_DESIRE
    TRUE_DESIRE --- ---
    ALAGAESIE: to neklapne...
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    TRUE_DESIRE: označit -> kliknout na "smazat" (???)
    TRUE_DESIRE
    TRUE_DESIRE --- ---
    ALAGAESIE: když mi někdo řekne jak, smažu to... ale nenašla jsem to nikde v nabídce...
    SIVER
    SIVER --- ---
    SKAFF: to mam,ale stale se mi ukazuzje ze tam je jedne komentar:))sice ho nevidim,ale ukazuje se:)
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    SIVER: to říkej adminům a ne mě :)
    SIVER
    SIVER --- ---
    hm na pikachtu
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    SIVER: ten musí smáznout autor ...
    SIVER
    SIVER --- ---
    ALAGAESIE: nemyslim koment myslim kdyz mam info o sobe a nekdo pridal k memu obrazku ci fotce komentar,tak ten komentar ve svem profilu chci smaznout..
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    SIVER: esi myslíš comment k Tvému ID tak, IMO, to musí smáznout ten, kdo si k tobě ten comment přidal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam