• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    FLAD: už někdo dal do FAQ "jak se ruší účet" a podobné dotazy?Dřív jsem tu otázky tohodle typu viděl často. A jak použít filtr, tuhle otázku tu už snad ani neřešíme - nicméně je vidět, že někdo to stále nechápe.

    njo co se dá dělat? - takovým lidem zakazovat zápis a preferovat systém: "Poraď si sám, jak umíš."
    FLAD
    FLAD --- ---
    Myslíte si, že je v tom nějaký systém? Jakože není někde nějaké fórum, kde by se lidi sešli a řekli si: "tak a příští měsíc se všichni budeme ptát na tohle"? Nevěřím, že se tohle opravdu děje, zvlášť, že se ty dotazy sice opakují, ale taky se pravidelně mění...
    DARKNESSEMBRACE
    DARKNESSEMBRACE --- ---
    Ups, tak už mi někdo řekl, že účty se neruší, no co naděláš.
    DARKNESSEMBRACE
    DARKNESSEMBRACE --- ---
    Myslela jsem si to...
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    DARKNESSEMBRACE: ne, tohle neni mozne.
    DARKNESSEMBRACE
    DARKNESSEMBRACE --- ---
    Nepřišla jsem na to, jestli můžu sama zrušit svůj účet / nick... můžete mě anihilovat? :-)
    FLAD
    FLAD --- ---
    QUIXDE: Osobní- pokročilé (Personal-Advanced-System language)

    A pokud tvůj zrak zabrousí doprava od políčka "odeslat", objevíš tam kouzelné tlačítko filtr.
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    Zeptam se jeste jednou a tentokrat hodne slusne, prtz nekteri nebyli spokojeni s mym vyjadrenim predtim (na coz meli plne pravo). Jak si mam prenastavit z Aj na Cj? V pomoci fakt nic neni nebo to stale prehlizim. Dekuju
    NYX
    NYX --- ---
    tak tak
    HARALD
    HARALD --- ---
    ZZGERO: výpadek v poště - zdá se - byl, ale detaily musí říct Nyx. na základě obecného chování webových aplikací bych odhadl, že co nebylo úspěšně odesláno, to není v databázi, takže resend není možný.
    ZZGERO
    ZZGERO --- ---
    HARALD: ahoj, nebyl nějakej výpadek na poště ?? může někdo zařídit resend nedoručených zpráv ?? děkuji za info...
    KEJML
    KEJML --- ---
    SEJDA: To samý, kam tě poslal HARALD, místní bugtracker ;)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    ZZGERO: posta mi taky nefunguje .. :'(
    HARALD
    HARALD --- ---
    ZZGERO: může mi nějakej admin promazávat poštu??
    nemůže, admini nemají přístup do pošty uživatelů. ale uživatelé s prémiovkou mají možnost smazat odeslané maily, pokud je adresát ještě nepřečetl.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KEJML: co to jako je ? :D

    HARALD: zkusim
    ZZGERO
    ZZGERO --- ---
    ZZGERO: a teď zase...dělá si někdo ze mě prdel ??
    ZZGERO
    ZZGERO --- ---
    ahoj lidi, mám takovej problém: Brouzdám po nyxu a najednou se mi vedle ikonky zobrazí, že mám 3 nové zprávy od těch a těch idýčečk, tak na to kliknu, že si to přečtu, ale v poště nic nového nemám....hmhm divné, tak brouzdám dál a najednou zase...vedle ikony - červeně nová zpráva, tak ji rozkliknu ale v poště nic....může mi nějakej admin promazávat poštu?? nebo co se jako děje ??
    HARALD
    HARALD --- ---
    SEJDA: v bugtrackeru viz záhlaví klubu: [ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    kde se daji hlasit bugy nyxu ? :D
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    DOMINO: Rádo se stalo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam