• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    DOE
    DOE --- ---
    HARALD: aha, no uz sem se bala ze mi fakt hrabe pze sem mela pocit ze sem v tom menu nekdy videla polozku pozvanky)
    HARALD
    HARALD --- ---
    DOE: registrace jsou pozastaveny. takže teď je tato informace nepřístupná, stejně jako položka "pozvánky" v menu. obnoveny budou až se přeladí na novou verzi nyxu a až se odladí bugy.
    DOE
    DOE --- ---
    doufam ze me neukousnete ale filtr sem zkousela:da se zjistit presnej email na kterej sem posilala pozvanku?kamoska rika ze ji to nedoslo tak bych se chtela podivat jestli sem nak neskomolila jeji meil.a pak jeste jeden dementni dotaz:prisla mi jeste druha pozvanka ale navim jak se k ni dostanu.prolezla sem cely manu uz asi petkrat ale nenasla sem to.
    MONYRUZ
    MONYRUZ --- ---
    Rozumím, zkusím to znova, děkuji.
    HROSE
    HROSE --- ---
    LOJZEE: aha, v tom je zakopanej pes... diky :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    HROSE: jde, ale může je mít skryté, pokud má premiovou verzi..
    HROSE
    HROSE --- ---
    ahoj, mam dotaz - ono uz nejde podivat se v "infu" jiného uživatele na jeho sledovane diskuze?
    HARALD
    HARALD --- ---
    MONYRUZ: pokud není moc veliký a má správné rozměry, tak na 99% nemáš formát GIF, ale JPG, kterému jsi jenom změnila koncovku. Musí to být FORMÁT GIF.
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    MONYRUZ: Zkoušej dál. Toto by problém dělat nemělo.
    MONYRUZ
    MONYRUZ --- ---
    Zkoušela jsem si vhodit na ikonu obrázek, ale marně. Určená správná velikost apod., stejně jsem neuspěla. Poraďte mi prosím.
    MONYRUZ
    MONYRUZ --- ---
    Děkuji.
    FLAD
    FLAD --- ---
    MONYRUZ: V tomto klubu se radí uživatelům, hlavně nováčkům, s problémy ohledně nyxu a jeho fungování a nastavení.

    Před položením dotazu ovšem zkus hledat v nápovědě, na nástěnce této diskuse a použít filtr, aby ses neptala na něco, na co je odpověď již snadno dohledatelná.

    A příště prosím klikni na ikonku u příspěvku, na který odpovídáš a vyber možnost "odpovědět" - je to výrazně jednodušší a lépe se v tom dá orientovat (protože všichni ví, na který přesně příspěvek odpovídáš).
    MONYRUZ
    MONYRUZ --- ---
    FLAD: Rozumím, a jaká jsou tu tedy témata? :-)
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    taky díky
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    dobře, děkuji..
    NYX
    NYX --- ---
    a ty chybejici vysledky, to je buga, ktera by v nove verzi mela byt uz opravena :)
    NYX
    NYX --- ---
    LOJZEE: do archivu videt je, jen ho nikdo zatim moc nepouziva :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    LOJZEE: je to tak, bylo mi řečeno, že do archivu není vidět..
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    to jde jo? myslel jsem,že nemůžu koukat do archivů sledovaných klubů, nebo ano? myslel jsem, že tam má přístup jen admin... možná je to tím, že ostatní kluby archivy nevyužívají.. nebo mi něco nedochází a něco přehlížím..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam