• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    to jde jo? myslel jsem,že nemůžu koukat do archivů sledovaných klubů, nebo ano? myslel jsem, že tam má přístup jen admin... možná je to tím, že ostatní kluby archivy nevyužívají.. nebo mi něco nedochází a něco přehlížím..
    NYX
    NYX --- ---
    podivaji se do toho archivu? :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ano, bylo to prohlížečem. nyní, ale když jsem to přesunul do archivu, jak mají ostatní možnost vidět výsledky?
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    NYX: tak to přesně nejde... :) tak zkusim sehnat firefox a uvidim..
    NYX
    NYX --- ---
    LOJZEE: nevim, IE nemam...melo by stacit to na nastence capnout za zahlavi toho boxu a pretahnout na ten box "archiv" vlevo
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    NYX: nepřišel jsem na to, ja to udělat.. :( možná tu funkci přetahování nepodporuje IE?
    NYX
    NYX --- ---
    LOJZEE: na home ji muzes vzit a pretahnout do archivu, ne?
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ahoj, dal sem ve svém klubu do záhlaví anketu ( [ Red Dwarf kvíz ] ), nyní jsem ji uzavřel a chtěl bych ji ze záhlaví dostat pryč. Ale nechce se mi ji mazat. nejlepší by bylo, aby se zařadila do anket k uzavřeným anketám, aby měli ostatní stálý přístup k výsledkům. Lze?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ACID: ..kdyz je to v zahlavi, tak pak aspon nemaj kecy kdyz je nekdo pokouse ;)
    ACID
    ACID --- ---
    ZUZAK: a myslis ze nekdo z tech co se pta to cte?
    ja jen tak za pozarniky ;-]
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    ZUZAK: radil bych to tam hodit!:)
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    no je fakt že "jak se ruší účet" bych tam dát mohla :D
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    FLAD: už někdo dal do FAQ "jak se ruší účet" a podobné dotazy?Dřív jsem tu otázky tohodle typu viděl často. A jak použít filtr, tuhle otázku tu už snad ani neřešíme - nicméně je vidět, že někdo to stále nechápe.

    njo co se dá dělat? - takovým lidem zakazovat zápis a preferovat systém: "Poraď si sám, jak umíš."
    FLAD
    FLAD --- ---
    Myslíte si, že je v tom nějaký systém? Jakože není někde nějaké fórum, kde by se lidi sešli a řekli si: "tak a příští měsíc se všichni budeme ptát na tohle"? Nevěřím, že se tohle opravdu děje, zvlášť, že se ty dotazy sice opakují, ale taky se pravidelně mění...
    DARKNESSEMBRACE
    DARKNESSEMBRACE --- ---
    Ups, tak už mi někdo řekl, že účty se neruší, no co naděláš.
    DARKNESSEMBRACE
    DARKNESSEMBRACE --- ---
    Myslela jsem si to...
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    DARKNESSEMBRACE: ne, tohle neni mozne.
    DARKNESSEMBRACE
    DARKNESSEMBRACE --- ---
    Nepřišla jsem na to, jestli můžu sama zrušit svůj účet / nick... můžete mě anihilovat? :-)
    FLAD
    FLAD --- ---
    QUIXDE: Osobní- pokročilé (Personal-Advanced-System language)

    A pokud tvůj zrak zabrousí doprava od políčka "odeslat", objevíš tam kouzelné tlačítko filtr.
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    Zeptam se jeste jednou a tentokrat hodne slusne, prtz nekteri nebyli spokojeni s mym vyjadrenim predtim (na coz meli plne pravo). Jak si mam prenastavit z Aj na Cj? V pomoci fakt nic neni nebo to stale prehlizim. Dekuju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam