• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    MONYRUZ: V kategorii blog se pouze zobrazují příspěvky. V záložce osobní je v sekci systémové info přímo odkaz přidat nový blog.
    MONYRUZ
    MONYRUZ --- ---
    Zkoušela jsem si založit blog na nyxu, ale nějak jsem nepřišla na to, jak přidat příspěvek, nalezla jsem pouze kategorii - poraďte mi prosím jak na dále postupovat.
    NASA
    NASA --- ---
    F3ST: v menu "upravit"
    F3ST
    F3ST --- ---
    Dotaz, da se nejakym zpusobem prejmenovat diskuze? Samozrejme vlastni diskuze, v helpu sem nenasel.
    NYX
    NYX --- ---
    HROOSHA: videl bych to nekdy behem srpna?
    HROOSHA
    HROOSHA --- ---
    dotaz jen ramcove jak dlouho potrva preladeni na novou verzi ... ptam se zhruba kdy by tak mohly znovu fungovat pozvanky a registrace ..
    HARALD
    HARALD --- ---
    HANZS: vzpomenout si na heslo, nebo oplakat účet
    HANZS
    HANZS --- ---
    Dík pak je to jasne! :) :)

    ..co s tim tedy?
    HARALD
    HARALD --- ---
    HANZS: Koli si nezadala do nastavení e-mailovou adresu, na kterou jí á být vygenerované heslo posíláno, takže v jejím případě nelze zasílánéí zapomenutého hesla použít.
    HANZS
    HANZS --- ---
    Jak funguje ten system pri zapomenuti hesla? id Koli zapomela a udajne ji pri vyplneni toho nicku na uvodni strane pro zapomenuti nic na email naprichazi?
    ACID
    ACID --- ---
    :)
    ACID
    ACID --- ---
    ctrl (minus)
    FLAD
    FLAD --- ---
    VERCHA: Co máš za prohlížeč?
    DOE
    DOE --- ---
    HARALD: aha, no uz sem se bala ze mi fakt hrabe pze sem mela pocit ze sem v tom menu nekdy videla polozku pozvanky)
    HARALD
    HARALD --- ---
    DOE: registrace jsou pozastaveny. takže teď je tato informace nepřístupná, stejně jako položka "pozvánky" v menu. obnoveny budou až se přeladí na novou verzi nyxu a až se odladí bugy.
    DOE
    DOE --- ---
    doufam ze me neukousnete ale filtr sem zkousela:da se zjistit presnej email na kterej sem posilala pozvanku?kamoska rika ze ji to nedoslo tak bych se chtela podivat jestli sem nak neskomolila jeji meil.a pak jeste jeden dementni dotaz:prisla mi jeste druha pozvanka ale navim jak se k ni dostanu.prolezla sem cely manu uz asi petkrat ale nenasla sem to.
    MONYRUZ
    MONYRUZ --- ---
    Rozumím, zkusím to znova, děkuji.
    HROSE
    HROSE --- ---
    LOJZEE: aha, v tom je zakopanej pes... diky :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    HROSE: jde, ale může je mít skryté, pokud má premiovou verzi..
    HROSE
    HROSE --- ---
    ahoj, mam dotaz - ono uz nejde podivat se v "infu" jiného uživatele na jeho sledovane diskuze?
    HARALD
    HARALD --- ---
    MONYRUZ: pokud není moc veliký a má správné rozměry, tak na 99% nemáš formát GIF, ale JPG, kterému jsi jenom změnila koncovku. Musí to být FORMÁT GIF.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam