• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    DOMINO
    DOMINO --- ---
    nazdárek, chtěla jsem se zeptat, jak je to s pozvánkama, dříve to bylo v osobnim, ale ted nic......tak se ptám jak na to, jak poslat pozvánku...dík :)
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    ZOFI: casove to odpovida prochodu na novou verzi nyxu, tak by to mohlo bejt tim. na reportovani bugu je tu kdyztak jinej klub
    ZOFI
    ZOFI --- ---
    ASHRAK: to asi ne, jen bych ráda věděla, co v tomto případě dělat...a zda je to normální.
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    ZOFI: no, to bys umřela, kdyby ti nenaskočil nyx
    ZOFI
    ZOFI --- ---
    chci se zeptat, co dělat, když mi celej včerejšek a dnes dopol. nešlo se dostat na nyx.
    Stále se objevovalo, že mám špatné heslo, přitom ho mám stejné od února, když jsem žádala, nové, psalo mi to, že mi ho poslali, ale také nic, až po asi 20 urgencich, ale link co přišel na mail byl 2x špatný (opět hláška- nelze změnit heslo, špatný link), až třetí byl správný. Jsem zde 5. měsíc, zatím se mi to nestalo...
    Poradte prosím, co dělat, pokud se to opět stane - nějakej mail - komu dát zprávu, či jak se to řeší. Úplně se bojím PC vypnout, že zas zejtra nyx nenaskočí... Díky za radu!
    FORREST
    FORREST --- ---
    Aha, takze jeste par dni ladeni a budou zase registrace?
    Super, diky moc!:)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    FORREST: novy nyx uz je (prehozeno vcera). ale jeste je potreba odladit...
    FORREST
    FORREST --- ---
    rozumim tomu dobre, ze dokud nezacne byt novy nyx ostry, tak zadne pozvanky nebudo? A novej nyx bude nekdy pres leto?
    FORREST
    FORREST --- ---
    nevite nahodou, kdy se zase zprovozni pozvanky. Slibil jsem ji jedne kamosce a ted ji to nemuzu poslat. Tak at vim kdy budu moct.
    Diky
    ACID
    ACID --- ---
    pristup do galerie byl pouze pres gate, nebo je to i nekde jinde a nevidim to? proklikavat vsem info nevidim jako realne
    HARALD
    HARALD --- ---
    PAKOMAX: ano, je. zatím se s tím smiř, jestli a jak se to objeví ještě Nyx vymýšlí
    PAKOMAX
    PAKOMAX --- ---
    ahoj, chci se jen zeptat - součástí upgrade nebo oprav bugů je i to, že se nezobrazují statistiky?? popravdě, byl to pro mě feedback, jestli to, co nabízím, vůbec někoho zajímá. Teď mě mrzí, že nemám aspoň "dobrý pocit" z toho, že x lidí klub, zaměřený na hudbu, která bude za nějakou dobu zajímavá, sleduje. Mám se s tím smířit?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    IM_MORTAL: nemam zdani:) zkus googlit nebo se zeptat v nejaky adekvatni diskuzi
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    PHOBOS99: huhu...kdeeee?:D (to nastavení)...IE je pro mě v něče jedna velká záhada
    D13
    D13 --- ---
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    D13: afaik ankety nejedou
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    IM_MORTAL: no tak si nastav aby se stranka po kliknuti na zpet znovu nacetla... btw: ty to povazujes za bug, ale co ja bych za to dal, kdyby se mi ff3 choval takhle...
    D13
    D13 --- ---
    je to jen v opere 9.51?
    u anket nemam ty zaklikavace
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam