• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    v pohode, už mam poriesene
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    neda sa mi nastavit avatar i ked splna podmienky, teda ma 50x40 a je to gif a stale mi ho nechce načítat!!!
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    KETHAMINA: no, pokud máš seznam id, což předpokládám máš, protože dotyčným musíš nějak sdělit, že se mají do toho klubu podívat, tak to je záležitost chvíle
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    KOMPAS: díky, vyřešila jsem to prostě tak, že jsem všem 45 lidem vypsala práva - uf, ale bolí mně ručičky, ty narozeninový oslavy, to je peklo :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    KETHAMINA: obávám se, že tohle standardně nejde
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    NASA: na nastěnce jsem našla jen variantu, jak udělat diskuzi soukromou - ale ja jí potřebuju udělat veřejnou.
    NASA
    NASA --- ---
    KETHAMINA: co nastenka nebo filtr?
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    drazí, mám dotaz. Předělávam teď jednu privátní diskuzi a pokouším se jí udělat přístupnou pro čtení a zápis pro všechny, a ať klikám, jak klikám - nejde to. co mám dělat?
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    jasny no, venoval jsem tomu asi 5 sekund, pardon a dik
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    __PEAT: doporucuju pouzit i jiny pady nebo proste jen zacatek slova bez koncovky.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    __PEAT: rika se tomu sklonovani a cestina to ma odedavna, proto s tim priste zkus pocitat a filtrovat treba jen "stat". Ale chapu ze jednodussi je asi rozcilit se a pockat az to nekdo vyfiltruje za tebe.
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    ESTEN: filtroval jsem "statistika" a naslo me to jen nejaky kecy z roku 2007, pardon, priste proctu cele auditko radsi
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    __PEAT: kdybyses radsi opravdu naucil pouzivat ten filtr, misto plejtvani casem ostatnich
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    kdybyste me radsi nekdo odpovedel, misto snahy bejt za kazdou cenu vtipnej
    KEJML
    KEJML --- ---
    KOMPAS: Hádáš výborně :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    LEELLOO: hádám, že ty statistiky ;)
    LEELLOO
    LEELLOO --- ---
    KEJML: ktery ted mas na mysli? :)
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    supr dik za odpoved
    ACID
    ACID --- ---
    __PEAT: UTFF
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam