• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    KEJML
    KEJML --- ---
    ANDREW23: Jo, to je přesně ono. Pokud přesně nevíš o co jde a co ti rss nabízí, tak googluj. Např.: http://www.root.cz/clanky/vse-podstatne-o-rss/

    BENJAMIN: A jakou ikonu se snazíš nahrát? Můžeš ji ukázat někde jinde?
    BENJAMIN
    BENJAMIN --- ---
    Zdravím, můžete poradit s nahartim ikonky?? pořad mi to píše , že není ve formatu .gif a , že nemá 40x50 pixelů ,ale dělal jsem to i podle vašeho návodu a nic, díky za pomoc
    ANDREW23
    ANDREW23 --- ---
    Zdárek lidi, všiml jsem si že jste přišli s rss kanálama....dobrej nápad....sám jsem je nikdy nepoužíval a a tak nevím jak na to, pořídil jsem si novej telefon, který má jejich čtečku a chce po mě internetou adresu kanálu. je to ta adresa která vyskočí jako adresa té stránky plné pro mě nesmyslného kódu?
    MONYRUZ
    MONYRUZ --- ---
    Jedu na dovšu, tak tu na mě nezapomeňte. :-)
    TRUE_DESIRE
    TRUE_DESIRE --- ---
    2BFREE: no fakt... děkuju :o)
    JAVOR
    JAVOR --- ---
    mam hloupou otazku proc uz nemam na uvodni strance galerii.? jestli to tu nekde je tak asi neumim cist.:)
    NYX
    NYX --- ---
    :-)))
    KAMHA
    KAMHA --- ---
    NYX: diky za ten pocit "byt normalni" :)
    NYX
    NYX --- ---
    ZOFI: posli mi ten mail do posty, mrknu na to
    NYX
    NYX --- ---
    KAMHA: zvetsil jsem ten prostor normalnim lidem :) ted to je 25MB normalne a 250MB v premiovce. navic se ted zalohy posty komprimuji a zalohy klubu se uz ukladaji do webspacu tori, ne majitelum...
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    ZOFI:
    "Já bych všechny ty pozvánky zakázal."
    Phobos99, /nyx/tard
    KAMHA
    KAMHA --- ---
    Jak je mozny, ze jeste asi pred 14 dnima jsem mela volne misto na prilohy o velikosti 3 mega a ted mam 23 mega??? Premiovku nemam...
    a jestli je to nakej fatal error tak mi to neberte :D
    ZOFI
    ZOFI --- ---
    prosím o radu, dostala jsem pozvánku, když ji však posílám známé, píše mi to NEPLATNÝ MAIL a pozvánku neodešle. Co mám dělat?
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    HARALD: Taky zajímavý postřeh. To jsem vůbec nevzal v úvahu. Děkuji.
    Zítra ještě zaexperimentuji. Přece jenom bych byl rád kdyby tu tabulku mohly aktualizovat i ostatní, aniž by to museli luštit:-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    EOLIS: Ono by to fungovalo, kdybys neměl zaškrtnuté převádění enterů na <br>
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    2BFREE: Zkusil jsem a funguje to. Děkuji.
    Bohužel jsem se stal obětí snahy nechat ten kód přehledný:-)
    TRUE_DESIRE
    TRUE_DESIRE --- ---
    EOLIS: jo, mám stejný problém, ale nepřišla jsem na to, proč to tak je
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    Dotaz: Vložil jsem do záhlaví klubu tabulku a plain text. Ať se snažím, jak se snažím, nad tabulkou mi neustále zůstává velká mezera (vysoká jako cca 10 řádků textu). Netušíte někdo čím by to mohlo být, popřípadě jak se toho zbavit?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    ASHRAK: dzizs! cemu si nerozumel z toho, co jsem psal? a filtrovat statis - wow to by me ani ve snu nenapadlo
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    PHOBOS99: prosím tě, tady nebo v připomínkách napiš "statis" a zmáčkni filtr. všechny výsledky budou relevantní
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam