• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    KLX
    KLX --- ---
    jasan! ještě jednou díky...
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    KLX: vedela heslo dala nastaveni napsala stary heslo a dvakrat novy
    KLX
    KLX --- ---
    vlastně to je asi blbý dotaz! sem guma :) stejným způsobem, jako to teď musím dělát já, je to tak?
    KLX
    KLX --- ---
    PETGRIDUS: no kliknul jsem na zapomněl jsem heslo a přes email. no nějak si už poradím, děkujuuu! a ještě jsem se chtěl zeptat na jednu věc: jakým způsobem mi ho mohla změnit? na základě id a hesla které znala, nebo přes email? ten zná totiž asi taky. ptám se proto, jestli si ho mám také změnit!
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    maximalne driv slo ze ti ho poslali na mail pokud si ho vyplnil a to heslo zapomnel
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    KLX: a jak se sem dostal kdyz nevis svy heslo? nikde ho zapsany nemas
    KLX
    KLX --- ---
    PETGRIDUS: no jasně, ale když ho nevím, musim znova, že? nebo to mám někde napsaný v osobním nebo kde?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    KLX: no jde o to ze tam musis napsat to heslo na kteryho zmenila a pak napsat dvakrat svoje nove heslo
    KLX
    KLX --- ---
    RAB1T: jéé, ještě dotaz. musím vyplňovat staré heslo? já si ho totiž díky ní nepamatuju. ptám se proto, jestli se musím znovu registrovat, nebo to jde obejít...
    KLX
    KLX --- ---
    RAB1T: moc děkuju!
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    KLX: záložka osobní pak nastavení a tam už to najdeš
    KLX
    KLX --- ---
    zdravím, chci se zeptat, jak se dá změnit heslo? moje milá kamarádka, která mě sem zapisovala totiž znala mé staré heslo a po včerejší menší hádce mi ho změnila, potvora... proto se ptám, jak se to dělá, aby se to už neopakovalo. předem díky...
    HARALD
    HARALD --- ---
    BLANULDA: v nápovědě se píše: !!! POZOR !!! Takto založeným diskuzím není možné přidělit všeobecná práva, tj. každému jednotlivci, kterému chcete umožnit vstup, musíte toto výslovně nadefinovat v podnabídce "práva".
    privátní diskuse je privátní mj. proto, že tam nejdou nastavit všeobecná práva
    BLANULDA
    BLANULDA --- ---
    ahoj, chtela sem si zalozit soukromou diskuzi a jak je v napovede ze se maj zaskrtat ty checkboxy u vseobecna prava tak na nejde, nejde to odskrtnout, pomoc :))
    dik
    OFFELIE
    OFFELIE --- ---
    ASHRAK: myslela jsem ten login :-)
    OFFELIE
    OFFELIE --- ---
    díky bohu :-D a taky díky vám za odpověď :-)
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    OFFELIE: jaký přihlášení?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    OFFELIE: login ti zustane
    OFFELIE
    OFFELIE --- ---
    tedy mi vyprší i moje přihlášení?upřímně doufám že odpověď nebude ano
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    OFFELIE: áno
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam