• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    WERENZIE: omg děvče!
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    omg...fakt debilní zkratka začínám jí nesnášet jako co to je za slang??
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    džízs
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    hele ty seš nějakej chytrej..to ty čti, psala jsem že tomu nerozumím je to tam na mě moc stručný!!!!
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    Ahááá tak já asi nemám pozvánky nejde stím totiž nic dělat.Ale to je blbost ještě sem žádnou neposlala....nevím.Ale díky:)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    WERENZIE: klknes v menu na lide, tam kliknes na pozvanky. zkontrolujes, ze nejakou pozvanku mas (pocet pozvanek je tam napsan jako prvni vec).
    pokud pozvanku mas, tak vyplnis e-mail zvaneho. a zvaci text, treba "zvu te na nyx".
    zvany by mel dostat e-mail s kodem. tento kodem vyplni pri registraci na nyx.
    pokud e-mail nedostane nebo tak neco, tak ty bys (mam dojem, ze opet v pozvankach) mela ten kod take videt, tak mu ho muzes dorucit jinou cestou.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    cemu na tom nerozumis? ;)
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    Jak to mám praktikovat??
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    Dobrý nejsem blbá to už sem taky objevila!Ale prostě tomu nerozumím:-(((((
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    WERENZIE: *KOUS* nejsem si jistej jestli bys ji mela posilat dokud se tu neorientujes a dokud se nenaucis cisti. (ech, to jsem ale dneska hnusnej, co?)
    ale dejme tomu... [ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!)) ]
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    prosíím jak mám poslat pozvánku???
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    PATEJL_CZ: Pokud by to byla slova, tak je to ještě pěkné.
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    NYX: asi jo:( Diky:(
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    ahoj, moc nevim, jak si nahrát ikonu do profilu..neznáte nějaké odkazy na obrázky v požadovaných formátech? děkujuu
    NYX
    NYX --- ---
    KRISTYNKA73: tak maji asi estranky zakazane linkovani z cizich webu...holt to chce linkovat fotky odjinud
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    HARALD: ty tu fotku vidis? Myslim ne odkaz, ale tu jak jsem vlozila . . .
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    HARALD: aha:) http://www.zorbovi.estranky.cz/archiv/ifile/59.jpg
    jinak teda problem je ten, ze ta fotka neni videt do ty doby, nez ten kdo ji chce videt vleze na t estranky, tam to zkoukne a pka se mu zobrazi i tady na nyxu . . .
    NYX
    NYX --- ---
    VERUN: nejde
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam