• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NATURELL
    NATURELL --- ---
    Zdravím, já to v helpu nenašla, snad nevšimla...?
    Každopádně mi nejde jaksi upravovat vlastní galerii, když chci nějakou fotku vyměnit za jinou, smazat apod.a taktéž přidat si valstní obrázek do vlastního blogu....Díky*-)
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    LUKASSIL: Soudě podle filtrování bych řekl, že k těmto změnám došlo na podzim minulého roku.
    HARALD
    HARALD --- ---
    LUKASSIL: U každého uživatele, když si ho dáváš do sledovaných, je uvedeno, jestli povolil vkládání obrázků nebo ne.
    LUKASSIL
    LUKASSIL --- ---
    PATEJL_CZ: ouuu jeeee!! thnx :)
    ale dřív to nebylo, že ne ;))
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    LUKASSIL: Aby bylo možné do komentáře vložit obrázek (HTML tag), musí mít jeho příjemce v uživatelském nastavení aktivovanou možnost "HTML in inbound comments". Implicitně je tato možnost deaktivovaná. Účinnost tohoto nastavení není retroaktivní, a tak se obrázky mohou vyskytovat i u uživatelů, ke kterým byly vloženy před zavedením tohoto omezení.
    LUKASSIL
    LUKASSIL --- ---
    zdravím...
    nějak mi nejde ke komentářům mých přátel dávat obrázky. Dřív to šlo bez problémů. Vtipné je docela to, že ty, kteří obrázek bo fotku mají, tak se dají změnit, ale k novým lidem to nejde... jsem hodně velká lama? dík za radu :)
    DANNIEL
    DANNIEL --- ---
    a timhle nas nyx tresta za to, ze sme nekupovali premiovou verzi
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    kde sa možem pochvalit?
    KATCHABA23
    KATCHABA23 --- ---
    ty voho....aby se v tom tady čert vyznal :D
    EVIE
    EVIE --- ---
    HARALD: díky...
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    zdá se že s tím líbkem jste se trefili :D ach jo...
    HARALD
    HARALD --- ---
    EVIE: první promo se dělá automaticky, všichni lidé vidí na úvodní stránce, že tvůj klub je mezi nově založenými
    dále dej reklamu sem: [ nyx :: Udělejte reklamu svému klubu na nyxu ! ]
    a do třetice se domluv s majiteli spřízněných klubů a v případě souhlasu tam reklamu umísti
    EVIE
    EVIE --- ---
    ahojky, zvažuji založení diskuze a přemýšlím, jak jí nejlíp udělat promo....jsou pro to nějaká pravidla nebo si mám jen udělat seznam spřízněných diskuzí a tam to naházet? díky za radu:)
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    ACK...STFU!!!stupidito.
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    WERENZIE: omg děvče!
    NOP
    NOP --- ---
    Prosim pokračujte, skvěle se to čte!
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    WERENZIE: Nejsem Einstein, ale mě to přijde jasné dost.

    ALL: Pobavili jste mě, díky, máte bod. :D
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    na co jako narážíš??
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    libimseti strikes again
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    Hele bež prudit někoho jinýho a nědělej jako bych byla naprosto natvrdlá jestli sis nevšim přestala jsem to řešit už x hodin zpátky tak to kurva přestaň řešit i ty!!!!!Tobě tohle příjde dost jasné???
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam