• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    BE_RRY: imageshack.us jede v pohode, problem bude asi ESTEN
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    ESTEN: uz je to ok.. jsem vul, ze me nenapadlo zkusit jiny hosting. zvlastni, z imageshack.us to proste nejde, a to se fotka normalne nauploaduje, nechapu.

    kazdopadne uz vse dobre.thx..
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    BE_RRY: nebo linkujes neco jinyho nez obrazek. Ne vsechny URL ktery konci na .jpg, .png, .gif atd. jsou opravdu obrazky.
    DOMINO
    DOMINO --- ---
    NYX: jj, akorát by to udělalo gulage.....ale děkuji
    NYX
    NYX --- ---
    DOMINO: ne

    nechci, aby lide pri hodnoceni museli resit, jestli je dotycny nasledne neprijde servat :)
    DOMINO
    DOMINO --- ---
    ahoj pls, chtěla bych vědět jestli se dá zjistit s premiovou verzí, kdo vám ohodnotil třeba obrázek či fotku v galerii, dík
    HARALD
    HARALD --- ---
    BE_RRY: možností je několik; nejčastější příčiny jsou dvě:
    - linkuje se ze serveru, který linkování zakazuje a tím pádem se obrázek nezobrazí
    - místo src pisatel napíše scr
    BE_RRY
    BE_RRY --- ---
    Zdravim, prosim Vas.. najednou mi pres tag img src="url" nejdou vkladat obrazky.. jakoze predtim sly. nevite, cim by to mohlo byt?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: díky, to je fofr…
    NYX
    NYX --- ---
    uz to funguje
    RINOOOW
    RINOOOW --- ---
    KOMPAS: tak me bylo na foru bugtracer odkazano na tenhle odkaz... vubec nechapu co s tim... http://nyx.arachne.cz/mantis/my_view_page.php
    RINOOOW
    RINOOOW --- ---
    KOMPAS: to jsem rád, že tu nejsem hned první den za blbce :D
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    RINOOOW: potvrzuji, je to nějaké rozbité, hoď to do bugtrackeru
    RINOOOW
    RINOOOW --- ---
    ty jo nejde mi vůbec přidat icq skype či jakýkoliv kontakt do osobních informacích.. a ano dávám uložit.. a pořád ne a ne se mi to tam objevit.. :( .. a prosím nekousat (: ...mohli by jste si vylámat zuby :D
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    MONKOK: tvoje?
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    blbost
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    mam privatni klub a chci nastavit psani a cteni jako verejny prava, de to nejak? potreboval bych to.
    PRSADLEEU
    PRSADLEEU --- ---
    no tak ja jsem si chtela dat do te ikonky nejake me foto:) a malem jsem to tu cele zalepila pres cele sklo:) tak takhle tedy ne. tak ja si to tu projdu, prectu a pak se pujdu pozeptat.
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    PHOBOS99: no tak ono u lidí co mají tuhle potřebu se mazat to tak totiž často bývá :))

    VERUN: jasný, byla to spíš humorně pojatá patetická otázka z mojí strany :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam