• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    MOTYLEK_K
    MOTYLEK_K --- ---
    THESTOUPA: Dekuju...Nikdy by me nenapadlo,ze to bude tady...kousanec si zaslouzim...Este jednou diky...
    MOTYLEK_K
    MOTYLEK_K --- ---
    NYX: Ahoj!Rada bych zalozila diskuzy!Prosim o nejaky odkaz na diskuzy kde se presne dozvim "jak na to" Dekuji...
    HULDY
    HULDY --- ---
    NYX: fajn, diky
    SIK
    SIK --- ---
    fajn. díky.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    SIK: tak priste zkus shift+f5 (nebo jak se v safari dava tvrdej reload), pripadne rucne vymazat cache a zkusit znovu...
    NYX
    NYX --- ---
    HULDY: ze uz je nekdo pozval
    HULDY
    HULDY --- ---
    ahoj, chtel jsem se zeptat....:
    kdyz dostanu pozvanku na udalost a chci pozvat nejake svoje pratele, tak se mi zobrazi seznam mych pratel, ale nekteri jsou skrtnuti.... znamena to, ze je uz nekdo pozval nebo ze uz odmitli (skrtli se)?
    SIK
    SIK --- ---
    ESTEN: prohlížeč safari 3.1.2. skin default. jak vidíš tak jsem tě teď krásně "nalinkoval". včera to taky šlo, před tím ale několik dní vůbec. možná už je vše ok. dám věděť kdyby to zas začalo zlobit. děak.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    Jak můžu (jestli vůbec) nalinkovat soubor z osobní na nástěnku diskuse? Jde vůbec na nástěnku nahrát nějaký soubor? Předem dík za radu. Pokud se to tu už řešilo, pardon, ale tím pádem asi neumím používat filtr :)))
    LAGARTIJA
    LAGARTIJA --- ---
    THESTOUPA: jooo díky, v tom byl ten háček :-)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    LAGARTIJA: zkontroluj si, ze adresu ziskavas pravym klikem na obrazek a ziskanim z vlastnosti obrazku. mam pocit, ze zrovna rajce v prikazovem radku prohlizece ukazuje neco co konci priponou obrazku, ale neni to spravna adresa.
    LAGARTIJA
    LAGARTIJA --- ---
    nevím proč, ale najednou mi nejdou vkládat obrázky. už jednou se mi to povedlo a teď mi to nějak nejde. mám je na rajčeti a dělám to přesně podle návodu. v tom je nějaká finta?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    SIK: a prohlizec? Menil sis nyx skin, nebo pouzivas defaultni?
    SIK
    SIK --- ---
    hi. jen tak brouzdám co se diskutuje o nyxu a jsem tu, tak hned využiju. docela často, téměř furt mi nefunguje kliknutí na ikonku (chci reagovat přímo), to pak píšu nick ručně což je naprd. divný je, že to občas jde občas ne. jen ještě napíšu, že klikám na macu, ale samo že klikám pokaždý jakoby levym...
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    KEJML: taky nejde
    KEJML
    KEJML --- ---
    A když si ten obrázek otevřeš tak, abys ho viděl(a?), pak na ten obrázek samotnej klikneš pravym a dáš "uložit obrázek jako"?
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    OVERSEER: no přesně to mi nejde a nechápu proč:/
    hm ok dík za radu
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    prosim o radu
    obdržel jsem do pošty v příloze obrázek, ale nemůžu ho stáhnout do počítače. Místo obrázku se mi stáhne jen jako odkaz a linkovat ho taky nemůžu
    prosím jak ho tedy stáhnout?
    HARALD
    HARALD --- ---
    OVERSEER: to by snad uz melo byt, jestli jsem na tebe nekde zapomnel, bud tak laskav a pripomen se :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam