• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PAJAB4K: pri kazdom takomto dotaze by sa ten status mal predlzit :)
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    PAJAB4K: Před položením dotazu doporučuji použít vyhledávání a zjistit, jestli se již dříve někdo na stejnou otázku neptal.

    Kliknutím na následující odkaz zjistíš, že tu takových lidí již několik bylo:

    [ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!)) ]

    Pro jistotu posílám i odkaz na příspěvek obsahující vysvětlení, jak se po nalezení otázek dostat k odpovědím:

    [ PATEJL_CZ @ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!)) ]
    PAJAB4K
    PAJAB4K --- ---
    hoj chci se zeptat jak dlouho budu mít "status" nováček, buďte na mne hodní :-p
    HARALD
    HARALD --- ---
    VITEKK: nedá
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    asi se uz nekdo ptal, tak doufam, ze ne dva prispevky podemnou
    jak se da vyhledavat cela fraze? ocekavatelne uvozovky nefunguji..
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    BUUBAAKAA: ahoj, chci se zeptat, jestli jsi četla nápovědu... dík
    BUUBAAKAA
    BUUBAAKAA --- ---
    Ahoj,chci se zeptat jak můžu založit vlastní klub....dík
    MLEKARDAN
    MLEKARDAN --- ---
    KOMPAS: Diky za informaci
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    MLEKARDAN: To jsem si také kdysi myslel, ale TORI automatický mail neposílá :(
    Musíš prostě všem poslat poštou odkaz na daný klub. Práci si můžeš si ulehčit tak, že odešleš jednu hromadnou zprávu všem (jejich id v políčku adresát oddělovat čárkou).
    NYX
    NYX --- ---
    ne
    TUILE
    TUILE --- ---
    mam preposilani posty na email.
    co se stane, kdyz na email odpovim? posle se jakoby z meho uctu odpoved danemu idecku do posty?
    MLEKARDAN
    MLEKARDAN --- ---
    Ahoj, muzete mi nekdo prosim poradit jak rozeslu uzivtelum pozvanky do nove zalozeneho klubu? Myslel jsem ze se rozeslou automaticky kdyz jim dam prava pro vstup ale obavam se ze to tak neni. Predem diky.
    RAEL
    RAEL --- ---
    NYX: Ano, jde o výstavu, bála jsme se i kliknout na založ novou ;) Díky moc.
    NYX
    NYX --- ---
    RAEL: mas tam nejake kategorie, tak zkus jestli se to nekam vejde
    COPPY: chvili se to ted neukladalo, ale zase by snad melo
    COPPY
    COPPY --- ---
    mohli by jste mi prosím poradit?
    co znamená v seznamu posledních návštěv, když u návštěvníka není zobrazeno kudma ke mě přišel. jestli teda víte jak to myslím;)
    už nad tím přemýšlím delší dobu, děkuju.)
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    JAMES_DICK: otvorim fotku v galerii a pod "upravit" mam aj "smazat".
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    na nastence jsem nenasel. zajimalo by me,jak smazu fotky z moji galerie.
    v zalozce soubory,galerie neni tlacitko smazat soubory,jako treba u zalozky zaloha posty...
    diky
    KLX
    KLX --- ---
    PATEJL_CZ: jjj, snad mi to pujde... díky moc za pomoc
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    KLX:

    1) Nejprve připravíš obrázek/příspěvek k odeslání (na Nyxu);
    2) klikneš na tlačítko "preview" (tím se ještě nic nezjistí - obrázek se načte z cache);
    3) pak stiskneš Ctrl+F5 (a případně potvrdíš opětovné odeslání formuláře);
    4) obrázek se znovu načte, a tudíž poznáš, zdali se zobrazuje či nikoliv.
    KLX
    KLX --- ---
    PATEJL_CZ: takže, jestli správně chápu :) najdu obrázek, dam zobrazit a pak ctrl a f5 a když se nezobrazí, tak nejde. je to tak...nezlob se, takovej pro tebe asi stupidní dotaz, ale já a technika..:)
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    KLX: Například to zjistíš po stisknutí Ctrl+F5 - obrázek se znovu načte a pokud je blokován hotlinking, nezobrazí se. Není třeba jej vkládat, stačí udělat náhled.
    RAEL
    RAEL --- ---
    Prosím nekousat. Kde najdu něco víc o oněch "událostech" ? Například co je ještě možné považovat za událost a někam to tu pověsit, když chci aby tam lidi přišli...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam