• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    CARREFOUR
    CARREFOUR --- ---
    Dá se vypnout ta přiblbá reklama nahoře na liště, nebo je to nedílnou součástí nyx kultury?
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    LOJZEE: Nečekaně jednoduché. Díky :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ATOMINATOR: třeba tady v záhlaví je šablona
    [ PRISON BREAK - 4. řada ]
    HARALD
    HARALD --- ---
    PALMEX: zkopirujes adresu klubu z adresniho radku. o odeslani se url automaticky pretransformuje.
    PALMEX
    PALMEX --- ---
    Simvás jak vytvořim průchozí link na jinou diskusi.???
    díky
    FLAD
    FLAD --- ---
    KANGARUO: Kdyztak pak napis sem: [ Ikonky. Potřebuješ ikonku? Máš nápad, přání nebo ikonku navíc? sem s nimi! ]
    No, vetsina z nich je pospanych, takze je nehodlam vysvetlovat.
    Zahadne by pro tebe mohly byt jen << (vrati te na zacatek diskuse) a >> (presune te na konec) a > resp. < (ty te presunou o tolik prispevku, kolik je cislo mezi nimi, standardne 10).
    KANGARUO
    KANGARUO --- ---
    Jupíí tak jsem se statešně poprala s pixely a já už mám ikonku , sice je to tragedie ale lepší jak rána do hlavy děkuji FLADE a je tu ještě nějaká vychytávka?? proč je dole pod tím co píšu tolik čudlíků?? Hele ale blondýna nejsem :D
    FLAD
    FLAD --- ---
    FLAD: //jo a pak dej uplne dole "ulozit nastaveni"
    FLAD
    FLAD --- ---
    KANGARUO: Osobní - nastavení - hned první řádek je "ikonka", tak stiskni tlačítko "vybrat" a vyber ikonku.
    KANGARUO
    KANGARUO --- ---
    vím že budu kousnutá a i se do helpu koukala ale můžete mi to jak pro blbé vysvětlit polopaticky stylem vem obrázek a vlož ho tam do toho okýnka?? fakt si tu připadám jak prvnáček na vysoké :D Jak se tu dává Ikonka??
    NASA
    NASA --- ---
    AKONADI: nejspis jak pise HARALD, osobne bych sazel na tu chybu v cca
    HARALD
    HARALD --- ---
    AKONADI: buď nemá rozměry přesně 40*50, nebo je moc veliká, nebo to není GIF.
    FLAD
    FLAD --- ---
    AKONADI: Posli mi obrazek do posty, upravim ti ji...
    AKONADI
    AKONADI --- ---
    Nejde mi nahrát ikonka. I když jsem si upravila fotku na velikost cca 40x50pic. a o vel.cca1-3kb a ve formátu Gif, tak mi systém pořád říká, že jsem pitomá a mám ji nastavit na tuto velikost. V nápovědě jsem odpověď nenašla. Co včil? Díky.
    FLAD
    FLAD --- ---
    IM_MORTAL: Protoze maji premiovou verzi - viz help http://www.nyx.cz/index.php?l=gate;l2=2 - *kous*
    AETHER
    AETHER --- ---
    IM_MORTAL: asi si to tak nastavili
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    asi hloupej dotaz, ale: proč u některejch lidí nevidim jejich nastavený sledovaný kluby?
    FLAD
    FLAD --- ---
    KACENKA111: Ahojky, slunickova kacenko, doporucuji ti hlidat si slovnicek, protoze je tu i tenhle klubik [ Spolek proti zdrobnělinám - na začátku byl "človíček" ] a tam nemame podobne zdrobnelinky radi.

    *kousanky kous*
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam