• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    RENFRI: A primo v infu take nejsou, jen osobni - soubory, ale tam smazat nejdou nebo tedy nevim jak...
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    NYX: Diky. A smazat jdou jak, prosim?
    (btw. Pokud si dam vyhledat svoje fotky, tak mi to zane nenajde, presto, ze u sebe v souborech je vidim...)
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    díky - otázku přesměruji a přeformuji - jde mi jen o to jestli je možnost udělat script (cokoli) co přehraje jednu skladbu která je kdekoli na internetu.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    BRENMCGUIRE
    BRENMCGUIRE --- ---
    Prosím o data specifikace pro funkci: uživatelská aplikace
    co si pod tím představit a jak použít.
    Lze tam narvat přehravač hudby? Pokud ano tak jak?
    NYX
    NYX --- ---
    RENFRI: vidis ji minimalne u sebe v infu, jinak kdyz si nechas vyhledat svoje fotky. vsichni ji vidi pokud ji nejak najdou, v te hlavni galerii se ukazuje jen kdyz u ni das zaradit do evrejne galerie nebo tak neco...
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    LOJZEE: Tak to je hnus...dík...
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    FRIZER: ja to tam mam, asi potrebujes premiovku
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Proč už není v klubech nabídka stats?Docela to chybí a hodilo se to na spoustu věcí?
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Nemuzu nikde najit popis ke galerii - kdyz tam nahraju obrazek, vidi ho automaticky vsichni? Kde ho najdu? Jak jde smazat? Hledam to uz chvili a nic jsem neobjevila, tak se omlouvam :-/
    FLAD
    FLAD --- ---
    CANTAY: 1) Mas premiovku - osobni - nastaveni (kde jinde bys to cekal?!?)
    2) Nemas premiovku - nejde to
    CANTAY
    CANTAY --- ---
    zdravim.. moc to tu zatial nepoznam..navod aj faqs mam precitany..no nenasiel som info o tom, kde a ako zmenim mnozstvo zobrazenych prispevkov v klube. chcel by som ho zvysit, zislo by sa;)
    dak.
    ..prip. ak by sa mi nejaky skuseny nyxak ozval do posty.. :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Zlobi DNS, jeho spravce uz to vi, snad s tim neco udela.
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    update: tak jsem několikrát změnil dns servery...a už to taky jde na původním :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    SKAFF: vzhledem k tomu, že tahle IP odpovídá více adresám, tak ano, protože v požadavku neposíláš konkrétní Host:
    nezapomeň, že tam mimo www.nyx.cz sedí ještě hl.nyx.cz, di.nyx.cz, nyx.nyx.cz a bůhví co ještě…
    to přesměrování na seznam je záležitostí konfigurace Apache, který prostě vrátí
    HTTP/1.1 302 Found
    Location: www.seznam.cz
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    SKAFF: nyx na všechny divný dotazy vrací seznam.cz
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    Ahoj, mám takový problém, nevím jestli to patří sem, pokud OT prosím pošlete mě do příslušného klubu.

    Dnes se mi nedaří připojit na nyx.cz, ani browserem, ani ping. Ping i browser hlásí "www.nyx.cz" se nepodařilo najít. Nepomohla ani změna DNS serveru. Připojuji se z UPC (89.176.31.216). Pokud se ovšem připojuju přes proxy (209.20.65.52), vše funguje.

    Zajímavé na tom je, že přítelkyně se na nyx dostane bez problémů, a to sedíme za stejným routerem, máme tedy stejné vnější IP adresy, nastavení dns, firewall, všechno... Tušíte čím by to mohlo být? Vřelé díky. Stalo se mi to dnes poprvé.

    Od posledního úspěšného přihlášení jsem nic neměnil ani v nastavení sítě, systému, ani routeru...všechny ostatní servery jedou normálně.
    KYTK4
    KYTK4 --- ---
    hele když ti hodím obrázek uděláš mi to taky ...
    FLAD
    FLAD --- ---
    AKONADI: posli mi to do posty, upravim ti to :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam