• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    CARTMANETWORK23: ano, kopíroval jsi ten poslední, který se jmenuje Direct, ale to tam ještě byl vidět
    klikni na odkaz Show/Hide Advanced Links a tam ho uvidíš
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    CARTMANETWORK23: mluvis o imageshack.us? asi ne rekl bych...
    ma ten link z "instant messenger" nekde v sobe "php" ?
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    PHOBOS99: No kliknu na ten ulozenej obraze jak uz sem rekl v imageshacku a mas pod nim dole ctyri odkazy ne?
    Forum
    Alternative Forum
    HTML
    Instant Messenger___ten posledni,sem ho donedavna v klidu kopiroval a ted nic?

    nema nahodou ten imageshach naky omezeni v poctu fotek nebo mg co tam nahazis?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    CARTMANETWORK23: jakej instant messenger?
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    taky bych se chtel zeptat na jednu vec,ulozim obrazek jpg nebo gif na imageshach,potom zkopiruju Instant Messenger ,dam pred i za zavorky atd,mno a zobrazi se mi prazdnej prispevek?help pls
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    VEROUNKA: no tak asi linkujes ze zdroju, ze kterych se linkovat neda a s tim muzes udelat to, ze nahodis jen link a ne primo obrazek, nebo obrazek stahnes a soupnes ho na svuj oblibeny hosting, nebo mozna neco jinyho nevim...:)
    VEROUNKA
    VEROUNKA --- ---
    jo takhle silna linka a takhle zobrazovat, tak to pardon, jsem to blbe pochopila. ne, tak co se nezobrazi me, nezobrazi se ani jim. tohle je samozrejme prvni vec, na kterou jsem to svadela ja (spatnej net na kompu), ale prave ze me zacali ostatni upozornovat, ze tam nic nevidi (do te doby jsem si myslela, ze je to pouze tou "slabou linkou" tady).
    VEROUNKA
    VEROUNKA --- ---
    co je to silna linka? ostatnim se tam vsechno zobrazuje, ale vetsinu veci tam stejne davam ja. a je toho asi docela dost, to je fakt.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    VEROUNKA: taky se ti ty obrazky mohly timeoutovat jestli jich je doopravdy hodne a nemas silnou linku. se mas zeptat primo v mtom klubu, jestli se to zobrazuje ostatnim.)
    VEROUNKA
    VEROUNKA --- ---
    PHOBOS99: jenom nektere. snazim se prijit na to, cim to je, ted mi psal ahasver, ze to muze byt tim, ze jsou linkle z blogu, kde je referer, ovsem driv se to nikdy nestavalo a ted ano, takze porad nevim. samozrejme je logictejsi, ze se to tyka konkretnich obrazku, nez stanoveni z nyxu, ale radsi se na to ptam, protoze v osledni dobe se to stava u kazdeho ja nevim treba 6teho linkleho obrazku, a driv jsem tenhle problem neznala vubec. tak nevim, jestli nejak kapacita ci co to muze taky ovlivnovat.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    VEROUNKA: a nezobrazej se vsechny nebo jen nektere?
    VEROUNKA
    VEROUNKA --- ---
    cuz, zajimalo by me, proc se nezobrazuji linkle obrazky v klubu vizualni realita (nikde jinde se mi to nedeje). a je uplne jedno, jestli jsou to gify, jpgy, atd. (na to tu asi plati normalni pravidla jako jinde, ne?), proste jednou za cas se to stane. cim to muze byt? je to klub jenom o imagich, takze nevim, jestli hraje roli neco jako kapacita ... velikost souboru? opravdu netusim. diky moc za jakykoliv tip :)
    LUKACZECH
    LUKACZECH --- ---
    SKAFF: joo .)) ale k tomu si nam neudelal sipku .) dik
    LUKACZECH
    LUKACZECH --- ---
    SKAFF: :D ale to je prave to, ze ten dotycnej zustane v pratelich, ne?
    LUKACZECH
    LUKACZECH --- ---
    kdyz si chci dat nekoho do ignore, tak ho musim dat nejdriv do pratel a tam mi pak zustane?
    ELUSH
    ELUSH --- ---
    SOPHI: aha... tak já si počkám.. díky hezký den
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    nie je to tym, ze si novacik a tym padom nemas ziadne pozvanky?
    ELUSH
    ELUSH --- ---
    dám people>invites a otevře se mi stránka ale je to jen o historii(ve které samozřejmě nic nemám) a žádná volba na přidání tam prostě není... někdo chytrý?? s radou?? díky lidi..
    ELUSH
    ELUSH --- ---
    PLNT: no právě to invites tam nikde nemám na tom úvodu :(((( achjo..sem asi fakt blonďatá....
    HARALD
    HARALD --- ---
    KYKUSE: když nenaoíšeš pod jakým nickem se přihlásil a jaké to bylo přesně hlášení, tak jsem taky bezradný
    KYKUSE
    KYKUSE --- ---
    Ahojky všem,
    pravě jsem se snažila přihlásit svého přítele na NYX přes pozvánku, ale nedaří se. Udělala jsem vše podle pokynů a přesto mi bylo napsáno, chybné přihlášeni...
    jsem bezradná :(
    NASA
    NASA --- ---
    ELUSH: tak si hned muzes vyzkouset, jak se mazou prispevky :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam