• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: oni to asi nejsou ani sledovani...jsou to i ignorovani apod...takze proste jen "lide" :) i kdyz pokud si tam da nekdo tori, dianu apod, mozna spis entity, ale proc to komplikovat :)
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    HARALD: jupiau! Děkuji
    HARALD
    HARALD --- ---
    CELULITIDA: lidé ->nastavení
    (a čistě technicky, tonemusí být jenom přátelé, nazývá se to sledovaní (lidé))
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    Ahoj, dotaz, kde mohu shlédnout koho mám v přátelích? (připadám si divně, že se na to ptám, ale zaboha nevim), všechno jsem už promačkala: Děkuju předem!
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    co se to tu deje za vzpouru?
    EFOX
    EFOX --- ---
    Ostrava, Frýdlantské mosty





    FILUS
    FILUS --- ---
    NYX: ok dik
    NIN
    NIN --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    musi mit ten klub dost lidi v bookmarcich, aby bylo z ceho tu spriznenost spocitat
    FILUS
    FILUS --- ---
    FILUS: nebo spíš tak, že mně se neukazují a chtěl bych je tam:)
    FILUS
    FILUS --- ---
    Potrebuji prozradit, jestli se v soukromemu klubu objevují spřízněné diskuze???
    VLADENKAS
    VLADENKAS --- ---
    hola:)
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    KUAKAA: mě toho sere... díky
    FLAD
    FLAD --- ---
    KUAKAA: Obávám se, že jsi ještě moc velký nováček na to, aby ti tahle hláška zmizela...
    KUAKAA
    KUAKAA --- ---
    hele nevíte někdo jak se dá dát pryč že sem nováček a ať jste na mě hodní....příjde mi to dost zoufalý a sere mě to díky...
    HARALD
    HARALD --- ---
    SOPHINKA: ty jeho uvidíš
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    NYX: ok, ja jsem to tu kdysi videl, toš něco přidám tam, kam píšeš ;)
    NYX
    NYX --- ---
    MIKE23: ty ted nejsou, ale prohledava se krome nazvu i zahlavi, home a prispevky v klubu, tak to nekam dej a ono se to najde ;)
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Potrebuji poradit, jak k soukromemu klubu pridam klicova slova, s kterymi by mel pracovat nasledne zde vyhledavac klubu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam