• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    IORETH: bohuzel nejde...respektive dalo by se to selektivne vydolovat z nejake celkove zalohy, ale to je spousta prace :(
    IORETH
    IORETH --- ---
    Omylem jsem na Nástěnce klikla na Smazat místo Upravit. Klub jsem předtím vědomě nezálohovala (o případném automatickém zálohování nevím, Záloha v klubu se jeví prázdná, Záloha u mě jako majitele taky). Existuje způsob, jak se ke smazanému obsahu dostat? Byl smazán cca před hodinou.
    Diskuse: [ Šijeme si sami - šicí stroje, střihy, látky, techniky ]

    Dík za každou radu. (kromě těch o pravidelném a včasném zálohování, tu už jsem si dala sama :)

    Zároveň doporučuju přidat k volbě Smazat nějaký potvrzovací dialog :).
    KEJML
    KEJML --- ---
    ASHUAS: za málo :)
    ASHUAS
    ASHUAS --- ---
    dik
    KEJML
    KEJML --- ---
    ASHUAS: Ano. Od zalozeni uctu
    ASHUAS
    ASHUAS --- ---
    Tak jo, nakonec mam takovou malou poznamku-dotaz

    Je to k hlasce v infu: "Jsem novacek, budte na me hodni."

    postupne jsem se dopidil az k informaci - ze tu clovek musi byt alespon 90 dni

    Je to pravda? Pripadne jedna se o 90 dni aktivity nebo 90 dni od zalozeni uctu?
    SIVER
    SIVER --- ---
    hity roku sou fajn:-D
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    NASA: nastenku chci za zenuuuu
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KEJML: taky si myslim ze to bylo zazity.....nektery lidi mene bytry to pak mate a nevedi co maj delat
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: A nebylo by lepší to nechat po staru? "Filtruj" je takovy zde zazity a, jak píše GABBIANO, je to tak vsude, kde se o tyhle funkci hovori...
    HARALD
    HARALD --- ---
    GABBIANO: v anglické verzi píšeme "Elementary, my dear Watson" :-)
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    Už to mám, v základním zastavení! Jak prosté, milý Watsone.
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    HARALD: Jejda, ono to má i anglickou verzi. No vida, co se dá zjistit bez kousnutí. Teď už jenom vyčenichat, jak se na ni přepíná. NEPTÁM SE, NAJDU!!! bojim bojim.....
    HARALD
    HARALD --- ---
    GABBIANO: na českou verzi přepínám jednou za čas, když radím v oblasti, kde si nejsem jist českou verzí; v angličtině mám na tlačítku jasné "filter" a donedávna, jak píše Nyx, to bylo i v češtině
    NYX
    NYX --- ---
    se to nedavno prejmenovalo
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    HARALD: Jasně, jak taky jinak. Ale když už jsme u toho, to nám děláte schválně, že pořád píšete o tlačítku "filtr", ačkoli se jmenuje "hledat"? Je to tak ve všech nápovědách i diskuzích. Já vím, že na to pak člověk přijde, ale ulehčilo by to rozkoukávání, kdyby se věci nazývaly pravými jmény.
    HARALD
    HARALD --- ---
    GABBIANO: no vida, správně...tedy: HROSE *KOUS*
    GABBIANO
    GABBIANO --- ---
    HROSE: :-) Taky jsem měla podobný problém, ale neprojevila jsem tolik nováčkovské statečnosti a nezeptala jsem se. Hrozně se bojím těch kousanců. Měl jsi kliku, že jsi vyvázl se zdravou kůží.
    NYX
    NYX --- ---
    W3R: nenastavis - ale asi by to chtelo.
    HROSE
    HROSE --- ---
    HARALD: :)) chudacek, musim ho najit a podrbat, snad prestane... uz ho mam, tentokrat se filtrik schoval za sluvko hledat :) diky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam