• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    FLAD: Záměr Tvého řešení je bezpochyby správný. Přesto bych všem zájemcům o jeho realizaci doporučoval 2 dílčí kroky provést způsobem odlišným:

    1) Kvůli maskování většinou nelze zkopírovat zadané heslo. Je třeba jej napsat stranou, zkopírovat do obou kolonek a nakonec smazat (raději i z clipboardu).

    2) E-mail pro obnovu hesla lze pouze změnit na jiný formálně platný e-mail. V případě jeho smazání se změna neuloží. K naplnění daného záměru však stačí vložit jeden náhodný znak na začátek (nikoliv konec!) adresy nebo zrušit zaškrtnutí položky "allow password retrieval".
    FLAD
    FLAD --- ---
    BROOKE: Jdi, prosim, do nastaveni - osobni a vypln tam svoje stare heslo.
    Pak si smaz email (pokud ho mas vyplneny; ten najdes o trochu niz) a do kolonky "nove heslo" napis nahodne deset az dvacet znaku. Do kolonky hned pod tim - nove heslo (znova) - zkopiruj to, co mas v policku "nove heslo".

    Pak se odhlas a zkus se znovu prihlasit, tvuj problem by mel byt vyresen.
    ACID
    ACID --- ---
    KEJML: k pozvankam
    KEJML
    KEJML --- ---
    BROOKE: Cože?!
    Kam jsme to dopracovali...
    BROOKE
    BROOKE --- ---
    4Jayne: first class!! co na tři !! na šest!! :-) btw. please piš mi zase na myspace!!! dík...
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    NYX: diky, zapnu :) skoda, no :)
    NYX
    NYX --- ---
    ONDRASEEEK: zadane chovani je to, ktere se ti nelibi. kvuli nejake reklame to tak byt nemuze, proto se to v nepremiove verzi chova "spatne" - resenim je zapnout si reklamu i kdyz mas premiovkou, zacne se to chovat tak jak chces ty. o jinem reseni nevim.
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    tak jsem procetl napovedu, ale nikde jsem se o tom nedocet...

    dnes jsem si zaplatil premium ucet a od te doby, kdyz prebiham sledovanymi kluby tak mam maliknou zmenu, ktera me ale nebavi...

    do tedka to fungovalo tak, ze pokud jsem vlezl do klubu, procetl prispevky a kliknul zpet, tak stranka sledovanych klubu se automaticky aktualizovala a ale nyni kdyz dam zpet, vrati se do puvodni verze pred kliknutim, cili dejme tomu se mi u navstivene diskuzeporad ukazuji neprectene prispevky, prestoze uz jsem tam byl... hledal jsem v nastaveni, ale nejak se nepovedlo... nevite nekdo jak to zase zprovoznit? nebavi me porad davat u refresh....

    diky
    TRESKA
    TRESKA --- ---
    TRUE_DESIRE: No já zas takovej nováček nejsem, akorát až tak nějak poslední dobou mám na nyx čas:-) Se sama divím, že jsem mu to sežrala:-)
    TRUE_DESIRE
    TRUE_DESIRE --- ---
    ASHRAK: aaach, ty nemáš rád nováčky... fuj, takhle je mást... že se nestydíš ;o)


    TRESKA: ashrak si z tebe jen vystřelil ;o)
    TRESKA
    TRESKA --- ---
    Noooooo:-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Ashrak kecá. Pozvánky fungují zcela normálně a bez omezení.
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    TRESKA: není zač ]:->
    TRESKA
    TRESKA --- ---
    ASHRAK: To je tak, když si někdo něco schovává na potom:-D Tak dík :-)
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    TRESKA: jasně, tu už nepošleš... pozvánky se zrušily
    TRESKA
    TRESKA --- ---
    ASHRAK: Jakože ta padá?
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    TRESKA: sakra
    TRESKA
    TRESKA --- ---
    :-O Já nějakou ty jo ještě měla :-)
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    ASHRAK: na věky věkův
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    TRESKA: ne, pozvánky se zrušily! (:-X)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam