• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    WIXIN
    WIXIN --- ---
    mi to tam vložit právě nejde:(
    AETHER
    AETHER --- ---
    WIXIN: jestli ho chces do zahlavi, tak to preci nevadi; krom toho blikaci jpeg bych fakt chtela videt
    WIXIN
    WIXIN --- ---
    mě právě nejde převest http://obrazky.prokes.net/vanoce/strom-a4.gif na jpg
    HARALD
    HARALD --- ---
    WIXIN: zkus to. a doporučuju si zaškrtnout nové řádky na <br>
    WIXIN
    WIXIN --- ---
    když už tam jeden mam,tak ten druhej odkaz mam hodit pod to?
    HARALD
    HARALD --- ---
    WIXIN: stejně jako do příspěvku, což je popsáno na nástěnce.
    WIXIN
    WIXIN --- ---
    Mužu se zeptat i za cenu kousnutí:)jak se vkládá obrázek do záhlaví:)děkuju
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    HARALD:
    FLAD:
    děkuju! :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    KAROLINA182: ne všechno, co má koncovku JPG je obrázek. v tomto případě je to html stránka. musíš kliknout na ten obrázek pravým tlačítkem a zvolit "zkopírovat adresu do schránky" nebo nějaký podobný text, který je u každého prohlížeče a verze jiný.

    v tvém případě je správná adresa http://img2.rajce.idnes.cz/d5/1/1460/1460848_d65faecf0b5e5ef3933ba6b92a337ccd/images/S8007718.JPG
    FLAD
    FLAD --- ---
    FLAD: Navíc adresa obrázku je http://img2.rajce.idnes.cz/d5/1/1460/1460848_d65faecf0b5e5ef3933ba6b92a337ccd/images/S8007718.JPG
    to co tam máš ty je adresa stránky...
    FLAD
    FLAD --- ---
    KAROLINA182: Nesmí ti to začnínat nyx.cz - místo nyx.cz/url tam dej jenom url
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    KAROLINA182: za tím dám byl ten kód pro vkládání obrázků :-)
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    Poradí prosím někdo, co dělám špatně?
    Chci vložit obrázek, tak dám a místo url dám adresu odkazu, který je veřejný, není z mého účtu (http://missgia.rajce.idnes.cz/Desktop/#S8007718.JPG), dám odeslat a fotka není vidět.....
    KEJML
    KEJML --- ---
    KACHITA: jestli nechces, oaby ostatni videli jakej komentar o tobr napsal, tak si danyho cloveka dej mezi ignorovany
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    ahoj, zkousela jsem filtrovat, ale nepomohlo... tak se tedy tazu: jde nejak udelat, aby nebylo videt co ma o me clovek napsanyho v komentarich? Jedna se mi o jednoho cloveka, ne o vsechny...

    diky za odpoved
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    SKAFF: jsem si to neprecet cely no, dik
    __PEAT
    __PEAT --- ---
    mel bych dotaz ohledne bonusovych mesicu premiove verze:
    zaplatil jsem si ji nyni, ale na homepage mne to ukazuje, ze bude trvat jeste 30dni, dalsi tri mesice nabehnou potom ? dik
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    QUIP:+ premiovkáři můžou nahrávat obrázky jako přílohu rovnou z disku do diskuse.
    TRESKA
    TRESKA --- ---
    QUIP: :o)
    QUIP
    QUIP --- ---
    TRESKA: kdyby to bylo tak dobre pochopitelne, tak bych se tu na to neptal - par let me vyvoj webaplikaci zivil (mimochodem i ve spolupraci s panem NYXem ;]). Bohuzel v tomhle pripade proste vidim nahrany obrazek a dal neresim - nejsem z tech klikacu co v pruvodcich klikaji na tlacitko NEXT, NEXT, NEXT dokud to jde.
    A tady je navic u tech obrazku (v tom nedokoncenem kroku) tlacitko NAHRAT, na ktere se da kliknout, ale neprovede se zadna akce, ani se nevypise zadne stavove / chybove hlaseni. (zatim co dole je jeste tlacitko ULOZ - z toho vseho pak zkratka pro me prameni pocit, ze neco nefunguje jak ma)

    Smazani obrazku je mozne az ted, kdyz ho tam NYX dodelal, predtim tam tlacitko ke smazani nebylo (alespon ne v okamziku, kdy jsou soubory nahrane na server, ale nejsou publikovane v galerii)

    Jinak to doho nijak neprudim, obrazky si priste nahraju na svuj server a vic to resit nebudu, jen jsem si chtel ujasnit, co je zamer a co je chyba v systemu.

    Zijte v miru a uzivejte si vanocni blazinec ;]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam