• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    IM_MORTAL: a pres co se pripojujes? mas urcite aktivovany jejich vanocni darek. Nepripojujes se pres Vodafone Live?
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    WOJTISHEK: vodafone, ale právěže se mi podaří připojit, ale nedostanu se na další stránku (což teda jednou šlo)...proto mi to neleze do hlavy
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    IM_MORTAL: ted jsem se normalne prihlasil pres Operu, takze spise bude nekde chyba mimo nyx. Co operator? nemuze ti to nejak blokovat?
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    WOJTISHEK: na pc vůbec ne...ani s FF ani IE ani Opera...v mobilu to teď hodilu chybu s připojenim, ale jiný stránky mi fungujou
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    IM_MORTAL: divne, nikdy mi nic takoveho zadny telefon neudelal...a prihlaseni na pc ti takhle taky zlobi?
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    NYX: nokia xpressmusic 5310 - otvírám to jenom přes web - zadání adresy
    WOJTISHEK: teď to zkoušim, ale furt zpracovává a nic....
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    IM_MORTAL: doporucuju fungovat pres operu mini, na Compactu I, S710, N70 i E51 mi bez problemu bezel :)
    NYX
    NYX --- ---
    IM_MORTAL: ma ten mobil, pripadne prohlizec v nem nejake jmeno?
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    dotaz jak funguje nyx v mobilu - mě se dycky zobrazí přihlašovací formulář, přihlásim se (na pc pak vidim že sem přes mob přihlášená byla), ale nezobrazí se mi nic dalšího, jen znovu opakuju přihlášení. jednou se mi povedlo se přihlásit, ale už tak 20x ne, tak jestli je nějakej spešl postup?:)
    HARALD
    HARALD --- ---
    CERTICE: ekikni na upravit v záhlaví textu hlavičky / nástěnky
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    Ahoj mohl by mi někdo poradit?Mám dvě soukromý diskuze, jednu už mám dýl a vše funguje tak jak má,druhou jsem založila před pár dny .Problém je ten,že když chci upravit záhlaví,nástěnku či anketu..... ,nezobrazí se mi možnost úpravy.Nevíte v čem je problém?Díky za případnou odpověď :)
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    ESTEN: ahaa,,, tak potom nechapem celkom tomu chvylkovemu chaosu co sa minule prihodilo, ale uz vsetko okkej..
    diky
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    MRSKULLPTURE: jaký sry, smaž to
    MRSKULLPTURE
    MRSKULLPTURE --- ---
    zas vedle, uz me to pride trapny, ale nak blbe si zaviram okna...://sry
    MRSKULLPTURE
    MRSKULLPTURE --- ---
    Frey te vidi...;)
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    DROBET: poradím ti, kde máš na klávesnici čárku
    DROBET
    DROBET --- ---
    hehe dikes moc ))
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    DROBET: nastenka, kous
    DROBET
    DROBET --- ---
    prosím poradte mi jak vkladat obrazky do nyxu nakej odkaz s napovědou nebo něco podobneho se mi to nak nedaří asi to tu už určo někdo řešil ale nechci dohledavat dekuji za pomoc
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    COLOMAN: vlastni prispevky tu muze mazat kazdej by default, nic nastavovat nemusis. Naopak se to afaik neda ani zakazat... to co nastavujes po jednotlivejch ID jsou prava mazat vsechny prispevky, tak opatrne s tim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam