• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    KEJML
    KEJML --- ---
    DROBET: filtruj rajce. nejspis chces linkovat adresu stranky a ne adresu obrazku
    DROBET
    DROBET --- ---
    Mam problem s vkladanim obrázků z rajčete nemate s tim někdo zkušenost ???
    DROBET
    DROBET --- ---
    FLAD: dikes
    DROBET
    DROBET --- ---
    FLAD: jojo potřeboval chytrej ))
    FLAD
    FLAD --- ---
    DROBET: Komentar u sebe nesmazes, komentar u nekoho jineho pomoci tlacitka smazat. I kdyz jen panbuh vi, jestli jsi potreboval zrovna tohle...
    KICHI
    KICHI --- ---
    HARALD:
    ZUZAK:
    diky
    DROBET
    DROBET --- ---
    prosim prosim jak smazat komentář dikes nevim
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    KICHI: no já obvykle zkopíruju zdroják té nástěnky a vložím si jej do svého osobního bloku tady na nyxu :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    KICHI: na nástěnce máš 3 místa, kde můžeš něco uložit. Záhlaví, nástěnka a archiv. Když něco vytvoříš na nástěnce nebo v záhlaví, pak prostým copy-paste to můžeš přenést do nové položky v archivu. Platí pro textové položky, nikoliv ankety a podobné věci.
    KICHI
    KICHI --- ---
    HARALD: dik, uz mi psal Nyx ze je to peklo prace najit to v zaloze..... btw. jak se to da ulozit do archivu?
    HARALD
    HARALD --- ---
    KICHI: Nedá. :-(

    Do budoucna doporučuju držet si kopii nástěnky třeba v archivu.
    KICHI
    KICHI --- ---
    Podarilo se mi smazat omylem nastenku diskuze "Macintosh - tipy, rady, návody, zkušenosti, software a kecy kolem". Da se nejak obnovit? Vlastni zalohu nemame...
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    Díky :),ale prostě mi to nejde,nechápu...
    NASA
    NASA --- ---
    MAJANA: jestli tvuj preklad byl stejne kvalitni, jako tento tvuj prispevek, tak se moc nedivim, ze ti za nej nezaplatili. jinak to zkus spis treba tady - [ Právní poradna na NYXu - aneb právnická první pomoc ] nebo pro zacatek tady - [ KDO VI TEN TI ODPOVI!!!-rady,recepty,vychytavky,inzerce,duse,laska...zeptej se... ]
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    super, dík moc:)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    IM_MORTAL: bude :) on se ten darek celkove vztahuje na data v mobilu :)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    WOJTISHEK: a bude to furt v rámci toho vánočního dárku - aby mi pak nepřišel účet za nehorázný sumy:D
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    IM_MORTAL: nekde v nastaveni pripojeni Nokie bude moznost vybrat si k cemu pripojovat a tam bude na vyber z Vodafone Live, VK GPRS Web a GPRS Web. Tipuju, ze mas tarif, tak vyberes GPRS Web a zkusis se znovu prihlasit na nyx :) hledej v telefonu nastaveni, pripojeni, profil pripojeni, nebo tak neco :)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    WOJTISHEK: lol...jak?:D
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    IM_MORTAL: zkus se pripojit pres klasicke GPRS :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam