• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    DHA
    DHA --- ---
    Před nějakou dobou se mi přestalo zobrazovat, kolik mám reakcí, nevidím nikde, kde bych to nastavila. Taky je možné, že jsem měla premiovku a v normálním se to nezobrazuje???
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    BOBULE: Ahoj,

    - filtruj
    - filtruj
    - filtruj

    na všechny tvé dotazy je odpověď v tomto klubu, dokonce možná v poslední stovce příspěvků.
    EDERA
    EDERA --- ---
    SPOOKATOR: Přihlásit se každý v jiném prohlížeči. IE a Firefox - odzkoušeno.
    NYX
    NYX --- ---
    SKIN: to nefunguje, v ramci prohlizece* jsou spolecne cookies, tj. login v dalsim tabu prepise ten v puvodnim.

    * - spravneji spis pro jadra, treba IE a Maxthon vedle sebe fungovat nebudou
    SKIN
    SKIN --- ---
    SPOOKATOR: otevri si 1 tab pro sebe a druhy pro miusovou a prepinej mezi taby
    NYX
    NYX --- ---
    SPOOKATOR: prihlaste se kazdy v jinem prohlizeci
    SPOOKATOR
    SPOOKATOR --- ---
    ahoj,asi blbe ,ale
    da se nak rychle prepinat mezi uzivateli?Mame jeden komp pro dva a nebavi nas se odhlasovat a zase prihlasovat????diky
    BUUBAAKAA
    BUUBAAKAA --- ---
    nyx
    THESTOUPA: díky..
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    BUUBAAKAA: obrazky v priloze se zobrazi jen pokud maji do 0.5MB
    [ NYX @ nyx :: novinky v systemu ]
    BUUBAAKAA
    BUUBAAKAA --- ---
    ahoj,chci se zeptat proč když vkládám fotky tak se místo fotky zobrazí pouze odkaz...? A jak to udělat aby se zobrazila fotka a ne odkaz,díky...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    kdy poprvé dostane nováček pozvánku?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    HARALD: ja ani nevedel, ze existuje:) diky
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    1) nastenka - zahlavi - upravit (pripadne pridat text/anketu...)
    2) treba zkopirovat to co mas v adresnim radku prohlizece...
    MENTOSHEK
    MENTOSHEK --- ---
    a ještě jeden dotaz, nebo dva: jak upravit záhlaví v diskuzi..a jak můžu poslat odkaz přímo na tu diskuzi :) děkuji předem
    MENTOSHEK
    MENTOSHEK --- ---
    THESTOUPA: děkuji...vždyt je to tak jednouduché :)))
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    MENTOSHEK: zkus vlezt do prav a zmacknout na tlacitko napoveda (vedle odhlaseni). jinak se da rici, ze tam musis pridat ID uzivatele a zaskrtat jaka prava mam mit.
    MENTOSHEK
    MENTOSHEK --- ---
    prosím založila jsem si privátní diskuzi, jak mám dát uživatelům právo vztupu a podobně...nějak jsem to v nápovědě nenašla a v kolonce práva té diskuze to moc nechápu ....jistě hloupý dotaz ale opravdu nevím jak no to tak prosím o pomoc ...děkuji
    HARALD
    HARALD --- ---
    PHOBOS99: v GM už toto kdosi napsal, mrkni do klubu greasemonkey
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    nevite, jak zeridit, aby se mi posty v diskuzich zobrazovaly v opacnem poradi? tzn. starsi nahore a novejsi dole.

    pouzivam ff3, takze se nebranim upravam ve stylish a greasemonkey
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam