• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    FLAD
    FLAD --- ---
    FRIZER: Co mas za prohlizec?
    NYX
    NYX --- ---
    FRIZER: to je vec skinu, ne nyxu
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    NYX: Tak snad tady,docela to překáží...

    TUILE
    TUILE --- ---
    frizer:předpokládám,že se ti nelíbí ten radek frizer právě dělá.
    to de odstranit myslím jediné zásahem do skinů.
    ten radek kódu,co tam náš dopsat, se řešil v připomínkách.
    NYX
    NYX --- ---
    FRIZER: ukaz to na obrazku, ja vubec netusim, o cem mluvis :)
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    KEMENTARI:No jo,takového návodu se mi sice už dostalo,nicméně ať už je "upozornit na nové záznamy" zaškrtlé nebo ne,stejně tam ta lišta zůstává...
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    FRIZER: Myslíš asi tohle [ NYX @ nyx :: novinky v systemu ] ? Vypneš to na gate kliknutím na "nastavení" (najdeš pod nickem a ikonkou vlevo nahoře). Poslední řádek je to, co hledáš - "upozornit na nové záznamy".
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Jak zrušim tu otravnou lištu co je teďka nově z nějákého důvodu přidaná na obrazovku?
    Líp to sice popsat nedovedu,ale snad je jasný o co jde...
    NYX
    NYX --- ---
    // kazdopadne pokud ma ten clovek aktivovane treba presmerovani posty na mobil, tak si tu zpravu asi stejne uz precetl
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    NYX: ahaaa, no tak uz jsem udelala, dekuju!*
    NYX
    NYX --- ---
    KACHITA: to jde jen v premiovce - kliknes na to [neprecteno] a ukazi se ti zpravy, ktere muzes smazat.

    premiovku si muzes aktivovat na 30 dni na zkousku zdarma, pokud jsi to jeste neudelala
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    ahoj prosim poradte, jak mam smazat zpravu u nekoho komu sem ji poslala omylem a nema ji jeste prectenou? nemam premiovou verzi, tady jsem nasla ze by mela byt nekde v "komboboxu" moznost, ale to teda nevim co je, nenasla jsem to tam...
    NYX
    NYX --- ---
    YAMA: v infu klikni na ip adresu nebo cas posledniho prihlaseni...

    nebo pokud se ti od posledniho prihlaseni ip zmenila, tak klikni na uvodni strance na tu zpravu
    YAMA
    YAMA --- ---
    Ahoj, omlouvam se za stupidni dotaz, ale driv bylo nekde v uvodu mozny kliknout nekam, kde se pak zobrazily posledni IP z kterych jsem se prihlasila..Nemuzu to ted nikde najit, poradi nekdo?
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: proste das neco vedet lidem, ktere to zajima (= te maji ve sledovanych), aniz bys je musel otravovat nejak primo (postou apod)...

    vem si vsechny ty "co prave xyz" kluby, hry na vzkazy apod...tak tohle je prakticky to same, jen to smeruje na pratele a ne na cely nyx :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    heh mozna bybl dotaz ale k cemu je na gate to nove okynko jak tam je napsano prave dela :)

    prijde mi to jako nejaka forma chatu/pm ale nejak to nechapu :)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    NYX: thx
    NYX
    NYX --- ---
    MAWERICK: temata / vyberes kategorii a vyplnis formular nahore - privat se zalozi rovnou, v ostatnich kategoriich to musi potvrdit spravce
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    ahoj
    mám dotázek :) jak se zakládá nové diskuze?
    díky
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    PSYLA: ten co mas za casem (aby se to nepletlo se statusem na gate)? v nastaveni. nejrychleji se tam dostanes primoz drop down boxu, v kterem status vybiras (nahore vpravo vedle poctu uzivatelu). dole v tomto drop down boxu je PREFERENCES, ktere te presmeruju na nastaveni statusu (tedy presneji user mode).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam