• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    FLAD
    FLAD --- ---
    SHAITAN: Posli mi to do posty, mrknu na to.
    SHAITAN
    SHAITAN --- ---
    mam problem se zmenou obrazku avatara...pravidla pro jejich velikost znam a zkousel jsem treba i extremne maly...tak nevim zda je to nyxem nebo mi photoshop plodi nejaky nekorektni gify...
    LIZZA
    LIZZA --- ---
    dekuju moc,mrknu se na to
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    LIZZA: u tebe v pozvankach bys mela mit kod, ktery ma zadat. takze staci kdyz mu ho posles znovu jinou cestou.
    LIZZA
    LIZZA --- ---
    poslala jsem pozvanku, ale dotycny mi zadal spatny mail,je nejaka moznost, nebo je to v pr..:)) Dekuju
    HARALD
    HARALD --- ---
    SIVER: ne
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    SKAFF: aha díky moc,nečetla jsem pořádně záhlaví diskuze ;)
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    Ahoj ,v některých diskuzích chci dát odeslat příspěvek ,ale nefunguje mi tlačítko "odeslat" ani "náhled" nevíte prosím čím by to mohlo být?Díky
    SIVER
    SIVER --- ---
    měl bych dotaz kdyz sem necinej na nyxu,dochazi k samovolnemu refreshy? nebo ne? diky za odpoved
    MARFEE
    MARFEE --- ---
    NYX: Díky moc :)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    ALAGAESIE: vyjádřil jsem se špatně. hledat umím. co bych potřeboval je udělat do záhlaví odkaz, na kterej když by se kliklo, tak by vyfiltroval všechny příspěvky v danné diskuzi obsahující nějaké určité slovo.
    NYX
    NYX --- ---
    MARFEE: https://www.nyx.cz/index.php?l=plug

    ale vetsina toho je dost neudrzovana, tak tezko rict, jestli to vubec jeste bude fungovat...spis to ted pouziva par klubu pro sebe pro souteze apod
    MARFEE
    MARFEE --- ---
    Prosím Vás,mohl bych se zeptat kde najdu a aplikuji tady na nyxu pluginy? Je o nich zmínka na úvodní stránce a tak si říkám že bych to zkusil...
    Teda ovšem pokud to není jen pro premiumové účty atp. :)

    Díky předem za "ozvěnu" :)
    YGGDRASSIL
    YGGDRASSIL --- ---
    TUILE: Lol, jednodussi uz to bejt nemohlo:) Díky!
    TUILE
    TUILE --- ---
    za jménem uživatele jsou tři pomlčky.když na ne klikněr,dostaneš se přímo na daný příspěvek v diskuzi.
    YGGDRASSIL
    YGGDRASSIL --- ---
    Please, mel bych dotaz: jde nejak obejit navigacni tlacitka v diskusi a skocit napr. rovnou na "prispevky od 2.zari 2006", pripadne vyfiltrovat hledany prispevek a listovat diskusi dal od tohoto prispevku? Filtr vyhodi jen hledany prispevek a k okoli toho prispevku se mi jaksi nedari proklikat (coz je ovsem pro kontext klicove).
    Opravdu to nejde, nebo jsem jen lama?:o) Jeden zkusenejsi nyxak mi teda tvrdil, ze to nejde...
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    dotaz nenovacka :)

    kdyz mam nekoho v ignore listu a "cirou nahodou" si zadam do vyhledani jeho prispevky, zobrazi mi je?
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    HARAKOCZKA: dá. témata -> hledání
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    dá se udělat odkaz, kterej by vyfiltroval příspěvky obsahující konkrétní slovo?
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: imho title ukazou vsichni, alt jen IE, ale i v něm má title vyšší prioritu
    TRUE_DESIRE
    TRUE_DESIRE --- ---
    NYX: děkuji ti dobrý víláku ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam