• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    IKA
    IKA --- ---
    KRISHNA: musi to dotycny najprv povolit, potom to uz funguje.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Kdo mi řekne, proč si nemůžu přidat obrázek (nebo cokoliv html) do jako komentář k přátelům? Dřív mi to šlo, zběžně jsem filtroval, nic jsem nenašel. Nekamenujte mě prosim :)
    NATHAELEN
    NATHAELEN --- ---
    NYX: juchů, super :o) Děkuju
    NYX
    NYX --- ---
    NATHAELEN: jo, asi to dodelam
    NATHAELEN
    NATHAELEN --- ---
    NYX: Nyxi, prosím, nedá se tohle nějak vypnout? Aspoň přidat možnost to vypnout.
    NYX
    NYX --- ---
    BOHDALKA: tohle je jen v premiovce - ukazuje se to vedle poctu novych prispevku. a pokud jsi aktivni, vyskoci to na tebe okamzite v zahlavi stranky kdekoliv na nyxu.
    BOHDALKA
    BOHDALKA --- ---
    jak poznam, ze mi nekdo v nejake diskuzi odpovedel na prispevek bez toho, abych vsechny projizdela ???
    diky za odpoved
    FIFI
    FIFI --- ---

    :-D
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WERENZIE: Coby majitel mas vpravo na liste tlacitko "upravit"
    WERENZIE
    WERENZIE --- ---
    ahoj chci se zeptat...jak změnit jméno diskuze - veřejné?Díky
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    FLAD: pošta ;) díky
    FLAD
    FLAD --- ---
    CERTICE: To by melo fungovat (mne to funguje).
    Tobe se teda nezobrazuje to upravit pod tim? (mela bys tam mit dve hned pod sebou)?

    1) zmackni ctrl+f5
    2) co mas za skin/prohlizec?
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    Ahoj,založila jsem si privátní diskuzi ,a chci tam dát záhlaví, ale vubec se mi to neukazuje tak jako klasicky,mam totiž ještě jednu a tam mi to normálně funguje a tady kliknu normálně nástěnka nahoře,pak na záhlaví a pak se mi tam vubec neukáže upravit nebo tak a upravit mam akorát uplně vlevo nahoře a to už je úprava rovnou názvu diskuze když na to kliknu.Mohl by mi někdo poradit v čem je problém?Díky moc
    SHAITAN
    SHAITAN --- ---
    FLAD: uz jsem prisel na to, kde byl problem...diky...
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    NATHAELEN: přidávám se..
    NATHAELEN
    NATHAELEN --- ---
    Prosím, jak vypnu tuhle novinku? Fakt mi to vadí :o(((
    [ NYX @ nyx :: novinky v systemu ]
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    NYX: super, dík. Dlouho jsem žádné fotky nevkládala, už jsem vyšla ze cviku.
    JIRA666
    JIRA666 --- ---
    Snažím se vložit do diskuze fotky, ale nezobrazují se mi. Napíšu třeba: img src="http://jira666.rajce.idnes.cz/cici/#DSC00836.JPG", dám náhled a nevidím nic. Celé to je samozřejmě v těch špičatých závorkách, ale když je tady napíšu, tak mi ten tag tady nezobrazí. Obvykle používám jen FF a dříve jsem s vkládáním obrázků neměla problém, ale tentokrát jsem to zkoušela i v IE, ale taky mi to nejde. Prosím co dělám špatně?
    HARALD
    HARALD --- ---
    ROMANICAK: naprogramuj si to v čemkoliv jiném. já ti jen dával odkaz na hotové řešení. šetřil jsem ti práci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam