• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    KACENKA111: super! :)
    KACENKA111
    KACENKA111 --- ---
    HARAKOCZKA: díky, ale fakt vím kde leží F5 :D
    NYX
    NYX --- ---
    FIXA: vetsinu casu :)
    FIXA
    FIXA --- ---
    zdar, sem tu novej a zkoušim zda to funguje,he he
    NYX
    NYX --- ---
    pripadne zkus dat nastaveni prehledu a ulozit, tim se vycisti cache
    NYX
    NYX --- ---
    ROMANICAK: tak chvili pockej :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK: Hmm, tak uz jsem sebe pridal do svych pratel, ale ani tak to nevidim, ty svoje statusy...
    NYX
    NYX --- ---
    ROMANICAK: ee, v tomhle se to afaik nijak nemenilo
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    NYX: Pridam si se, to me taky napadlo...ale driv jsem to tam videl, tagze asi nejakej bug? Ani po 24 hodinach se to tam neobjevi :-(
    NYX
    NYX --- ---
    ROMANICAK: dej si sam sebe do pratel? :) ale je tam nejake zpozdeni, nez se objevi (ted kazdych celych 5 minut asi)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Ahoj, pls poradte - kdyz pridam status na uvodni stranku, taxe sice zobrazi, ale jen ostatnim lidem, ja ho nevidim. Vidim ho pouze ve svem prehledu, ale rad bych ho videl i na ten uvodni strance...jak na to?
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    KEJML: jestli jsi neměl napsat, že Ctrl+F5 musí stisknout na klávesnici ;)
    KEJML
    KEJML --- ---
    KACENKA111: Prohlížeč je třeba Internet Explorer, teda to modrý éčko, kterým asi "pouštíš internet"
    Stiskni v něm Ctrl+F5
    KACENKA111
    KACENKA111 --- ---
    Ahoj, chtěla bych si změnit ikonku, když nahraju novou píše mi to abych vyprázdnila cache prohlížeč, ale nevím kde bych tento prohlížeč našla může mi někdo poradit? předem moc děkuji
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    NATHAELEN: nyx podporuje skiny... muzes si o tom najit i nejakou diskuzi. no a kdyz si sezenes skin, kterej nezobrazuje tuhle ficuru, tak se proste nebude zobrazovat...
    NATHAELEN
    NATHAELEN --- ---
    NYX: díky. jen prosím trochu lamácký dotaz - co to znamená? :D tedy, kde to můžu reálně zrušit?
    NYX
    NYX --- ---
    NATHAELEN: tak teoreticky to ted jde vypnout pres skin...uvidim, jestli se mi casem bude chtit udelat i nejake systemove vypinani.
    CEDRINA34
    CEDRINA34 --- ---
    hlavně že umím číst... ještě tak někdy používat mozek. škoda, že ti panáka nemám šanci poslat...zasluhuješ to.FLAD:
    FLAD
    FLAD --- ---
    CEDRINA34: Není zač, hlavně, že to funguje :-)

    tak, po ctrl+f5 to jde *Flad si jde dát někam panáka
    CEDRINA34
    CEDRINA34 --- ---
    javascript povolený je mám. po ctrl+f5 to chodí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam