• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    potřebuju trknout, tak pardon, filtroval jsem, ale nějak z toho nejsem chytrej..
    Jak se prosím dělá ANKETA v diskuzi? Díky
    EFESH
    EFESH --- ---
    PATEJL_CZ: dik, porad nerozumim tomu, proc konkretne l2h :)
    a vlastne ani tomu, proc error message rika "zakazana hodnota atributu class"
    EXX
    EXX --- ---
    NYX: proverim...
    EXX
    EXX --- ---
    SKAFF: dik
    NYX
    NYX --- ---
    EXX: to mizeni obrazku je asi tim, ze server kde je to ulozene kontroluje z jake stranky je obrazek odkazovan...tj. se zobrazi jen tobe, protoze uz ho mas v cache prohlizece, ale nikdo jiny ho neuvidi :) (pokud jejich prohlizec posila spravnou informaci)
    NYX
    NYX --- ---
    jsem linej to osetrit poradne...dejte mi do to bugtrackeru, podivam se na to. diky
    EFESH
    EFESH --- ---
    PATEJL_CZ: zajimavy
    asi to ma duvod - znas?
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    EFESH, ZUZAK: Je to dané tím, že na Nyxu se v atributech HTML tagů nesmí vyskytovat hodnota "l2h".
    EXX
    EXX --- ---
    mam tri veci, mam premiovku - nedrzi mi tam "stav" kdyz dam neviditelny nebo cokoli jineho tak se mi tam stejne po par kliknutich hodi zase aktivni, ma to nejake reseni'?

    vkladani obrazku mi funguje nejak podivne, pouzivam ten tag, dam nahled vypada to vpoho, dam odeslat , je to vpoho, druhej den se podivam a uz to tam vidim bez obrazku.

    a vkladani obrazku primo z disku sem nejak vubec nepochopil, muzete mi nekdo pls poradit ?
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    EFESH: zajímavý, děje se mi to taky...
    EFESH
    EFESH --- ---
    proc mi pri vlozeni takovyho linku http://www.youtube.com/watch?v=8CL2hetqpfg nyx zahlasi
    Zakázaná hodnota atributu class v tagu: <a>!

    ?

    musim zaskrtnout NO-HTML aby me to nechalo odeslat
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NYX: tož holt jen odkaz... díky
    NYX
    NYX --- ---
    ZUZKAOU: bohuzel, iframe sem nedostanes
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Jde propojit nástěnku v auditku s google mapou?

    Google mi radi ze na teoretickou stranku bych mohla vnutit tohle. Jde to nějak i tady?

    <iframe width="425" height="350" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="http://maps.google.com/maps/ms?t=k&amp;ie=UTF8&amp;hl=cs&amp;msa=0&amp;msid=113771368433148090043.0004653f1f81c5bd5e3e9&amp;ll=49.830896,14.370117&amp;spn=3.203349,7.075195&amp;output=embed&amp;s=AARTsJp7q9KLq7CPZ15EzZwXo_UaACm4Cw"></iframe><br /><small><a href="http://maps.google.com/maps/ms?t=k&amp;ie=UTF8&amp;hl=cs&amp;msa=0&amp;msid=113771368433148090043.0004653f1f81c5bd5e3e9&amp;ll=49.830896,14.370117&amp;spn=3.203349,7.075195&amp;source=embed" style="color:#0000FF;text-align:left">Zvětšit mapu</a></small>

    NYX
    NYX --- ---
    DOMPIER47: nevim o tom
    TOMI
    TOMI --- ---
    KEJML: super, njaky html jsem tak nakonec procpal, ale obrazky ne. takhle to funguje lepe, diky za odpoved... ;)
    KEJML
    KEJML --- ---
    TOMI: Příjemce komentáře to musí povolit ve svém nastavení
    TOMI
    TOMI --- ---
    ted netusim jestli muj dotaz byl smazan nebo ne... tak este jednou, jelikoz me to vazne zajima... precetl jsem oba dva FAQym a projel jsem tehle klubik trochu do historie a reseni jsem nenasel, tak prosim o odpoved...

    pred casem, slo linkovat obrazky do komentaru pratel, momentalne je u pole uvedeno "html neni povoleno"... chci se tedy zeptat, jak muzu pridat obrazek nekomu do komentare?? vzhledem k tomu ze jini uzivatele obrazek v komentari maji, tak to asi jde..., kdyz vlozim jenom URL s http na zacatku, prenese se link jako v tagu a href, jak tedy mam definovat link, aby se zobrazil jako v img src? pls...
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    ty uvozovky jsou strasnej opruz btw.
    fakt to otravuje
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam