• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    ACID
    ACID --- ---
    CARTMANETWORK23: znamena to ze bys mel/a zajit k ocnimu
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    Ahoj muzu se zeptat co znamena kdyz mi prislo tohle?Diky

    OD: TORI --- --- 19:47:15 23.3.2009
    File uploaded successfully.

    Category: mail backup
    Filename: 20090220-20071122.gz
    Comment:
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    LAQHREN: to je jen zaloha posty
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    LAQHREN: Neudělala jsi nic špatně, to se provedlo automaticky, viz [ NYX @ nyx :: novinky v systemu ]
    LAQHREN
    LAQHREN --- ---
    Zdravim, pred chvili se mi objevila v poste zprava od TORI:

    File uploaded successfully.

    Category: mail backup
    Filename: 20080603-20070820.gz
    Comment:

    Pritom jsem s zadnym souborem nepracovala, cim to je? Pravdepodobne jsem se mohla nekde prekliknout?
    WLKK
    WLKK --- ---
    tak uz jede,nevim kde byl problem
    WLKK
    WLKK --- ---
    skaff: taky nic :/
    WLKK
    WLKK --- ---
    potrebuji radu:od dneska od rana se mi nezobrazi prihlas.stranka,zkousel jsem jine prohlizece,reset modemu atd a nic,vcera vecer vse fungovalo bez problemu.zobrazi se mi toto:
    Adresa nenalezena
    Firefox nemůže nalézt server www.nyx.cz.
    Adresa (URL) neodpovídá známému serveru a nelze ji načíst.

    * Zkontrolujte prosím, zda je adresa napsána správně a to včetně velikosti písmen.
    * Je možné, že server již neexistuje.
    * Tato chyba může být také způsobena problémy ve vaší místní síti, proxy serverem či DNS serverem.

    ted jsem pripojen pomoci anonymizeru...vsechny jine strany se mi zobrazuji normalne.diky
    DHA
    DHA --- ---
    NYX: děkuji ... jo jo umí, jenom jsme tu s mužem řešili, že to dřiv určitě bylo :-), tak měl pravdu.
    NYX
    NYX --- ---
    DHA: byla, uz neni...ted uz snad vsechny telefony umi primo html, ne?
    AETHER
    AETHER --- ---
    EFESH: asi tak pred sesti (?) lety dokonce na nyxu jakysi chat byl, ale nejak se to neujalo;) imho tu posta funguje ok
    DHA
    DHA --- ---
    Prosím pěkně, nemohu nikde najít: existuje nějaká wap verze nyxu? Zkoušela jsem wap.nyx.cz, ale to mi nejde.
    EFESH
    EFESH --- ---
    pravda, fb az tak moc nepouzivam tak ani nevim jakou ma postu

    ja to ted chtel jen kratce pouzit ptz sem neco potreboval vysvetlit (rychleji nez pres postu ale bez icq) ... a tak sem si jen rikal jestli to nemas ve svym to-do :)

    o uzitecnosti by ti asi lip rekla celostrankova anketa
    NYX
    NYX --- ---
    EFESH: a je to k necemu uzitecne? fb to tak ma jen protoze jejich interni posta stoji za hovno, ne? :)
    EFESH
    EFESH --- ---
    NYX: supr, ja uz sem teda osvicenej, ale jinym se snad bude hodit :)

    me napada, neplanujes udelat 1:1 chat okno, neco jako ma facebook vpravo dole?
    NYX
    NYX --- ---
    EFESH: tak uz by to melo kricet kdyz clovek zada moc dlouhy komentar
    MED
    MED --- ---
    NYX: dekuju
    NYX
    NYX --- ---
    aha, ono to pres ten ajax asi nehlasi, ze je moc dlouhy komentar...to se bude muset opravit :)
    NYX
    NYX --- ---
    EFESH: to otevre proste menu, kde muzes pro daneho cloveka menit nastaveni / komentar...bez ohledu na to, jestli ho v pratelich mas nebo ne
    EFESH
    EFESH --- ---
    NYX: no to pri pridavani ne?
    ja mel na mysli zmenu komentare :)

    totiz, here's the deal ... kdyz sem si pridaval BIDAu, chtel sem tam hodit text co byl delsi nez 255 znaku (nevedel sem o tom omezeni)

    no a ono to pridavani jak popisujes jen vyhodilo error, nereklo mi to co je spatne

    takze sem si ji pridal s 'dummy' komentarem kterej sem potom chtel takhle zmenit

    az pak, pres zmenu komentare v nastaveni, mi to reklo ze to musi mit min nez 255 znaku

    -end :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam