• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    LENICHAREK
    LENICHAREK --- ---
    THESTOUPA: dik!
    LENICHAREK
    LENICHAREK --- ---
    NYX: takze to zjistit nejde? hlasi to posledni zmenu, ale ta HISTORIE, ta by me zajimala:-)
    FIKY
    FIKY --- ---
    NYX: Supr, uz to funguje. Nastesti diky adblocku uz ani nevim co reklama je :o)

    Jeste bych mel jeden dotaz (asi spis do pripominek): nesel by ten chat po jeho zavreni shrnout jako jeden prispevek v poste? Asi nebudu sam, komu se posta nafukuje :o)
    NYX
    NYX --- ---
    FIKY: tohle chovani vetsine lidi vyhovuje, ale koliduje s nekteryma reklamam, tak je to jen pokud mas vypnute reklamy. pokud chces puvodni chovani a reklamy ti nevadi, daji se zapnout v nastaveni.
    FIKY
    FIKY --- ---
    Dal sem si zkusmo premiovku a po navratu z diskuze na seznam mi zustavaj u diskuze neprectene prispevky - proc? Dik
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    XMARGE: klik na ikonku, z menu vybrat reference +0/-0?
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Jak vložím reference k člověku, který žádné reference zatím nemá?
    NYX
    NYX --- ---
    // aha, IP tam neni, uz jen cas
    NYX
    NYX --- ---
    LENICHAREK: klikni u sebe v infu na datum nebo IP adresu posledniho prihlaseni.
    LENICHAREK
    LENICHAREK --- ---
    Zdravim, jak si pls muzu zjistit historii ip adres prihlaseni? (Doufam, ze ta otazka dava smysl). Diky diky*
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    CARTMANETWORK23: Aha uz vim!staci nedelat mezery:)))
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    Chtel bych se zeptat jak dat obrazky treba na nastenku,ale aby byly vedle sebe vodorovne a neskakaly pod sebe!Nikde sem nenasel potrebnej prikaz!
    Dik
    MADARKA
    MADARKA --- ---
    AETHER:

    díky:))
    AETHER
    AETHER --- ---
    MADARKA: je treba to smazat v OSOBNI / SOUBORY
    MADARKA
    MADARKA --- ---
    Zdravim:)

    nemůžu odesílat fotky...stále mi píšou že...soubor nebylo možno uložit z důvodu nedostatku místa..smažte nějaké soubory nebo si rozšiřte disk. kap....nuže smazala sem všechno v poště a stále nic...a jak rozšířit cosi to už vůbec newim...dix za radu:))
    HANELA
    HANELA --- ---
    NYX: díky
    NYX
    NYX --- ---
    HANELA: pokud nemas premiovku, tak nic. pokud ji mas, ostatni uzivatele nevidi, ze jsi aktivni.
    HANELA
    HANELA --- ---
    Nikde jsem nenašla, co pro mě znamená, když se přihlásím jako "neviditelná". Díky
    HARALD
    HARALD --- ---
    ANGELA: to bohužel není možné. provátní nelze převést na veřejou.
    ANGELA
    ANGELA --- ---
    ahoj, založila jsem si privátní diskuzi, ale chtěla bych ji udělat veřejnou...ale tak, aby zůstaly práva zápisu jen dosavadním uživatelům.
    (Nejde mi v právech zaškrtnout všeobecná práva nebo nepřihlášení...jestli je to teda ono..)
    jde to nějak provýst?
    díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam