• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    JONYXS
    JONYXS --- ---
    myslim ten kod co je napsan v napovede
    JONYXS
    JONYXS --- ---
    JONYXS
    JONYXS --- ---
    tak mi to dela presne tohle a to jsem pouzil A zkousel jsem to uz milionkrat
    JONYXS
    JONYXS --- ---
    ASHRAK
    ASHRAK --- ---
    JONYXS: s účtem asi nic není, ale s CNS bude problém
    NASA
    NASA --- ---
    JONYXS, JENDAVB: vzhledem k poctu preklepu ve vasich prispevcich, bych doporucil zkontrolovat, jestli preklep nebyl i u toho vkladani

    zkuste sem dat ten prikaz, kterym jste se snazili obrazek vlozit
    (+ mrknete na nastenku)

    jo a take by docela pomohlo, kdybyste napsali, co vam to hodilo za chybu...
    JENDAVB
    JENDAVB --- ---
    JONYXS: opravdu zahadna anomalije proste nic kompem to fak neni kdyztak posta i me jelikoz me to fakt zajima metoda uls src co je doporucovana nefunguje
    JONYXS
    JONYXS --- ---
    ahoj skousel jsem nekolika spusoby vkladat obrazky a nejak me to nejede skousel to u me i jendavb a taky mu to neslo kdyztak se ho muzete zeptat ale fak tevim jestli neni neco s mim uctem
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    NYX:
    NYX: jo chapu to je ted obecne hledani. jsem kapku sebestredna. diky.
    NYX
    NYX --- ---
    YMLADRIS: a tech 5795 je samozrejme prispevku, v kterych se vyskytuje to slovo, ne pocet tebou napsanych prispevku
    NYX
    NYX --- ---
    YMLADRIS: pri hledani diskuzi to kouka na nazev, nastenku/zahlavi a obsah prispevku v klubu...tj. to najde ty, kde ti lide hodne odpovidaji :)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    NYX: zajimalo by mne na zaklade ceho to na 'ymladris' vyhleda zrovna diskuse

    Zenam poradime, jak uspokojit muze! (jo, to tu chybelo! ;)
    MU v Brne
    BRNO - jedeme do Brna, špatně to nedopadne

    ale to jen tak ze zajmu.

    Horsi je to info: příspěvky 5795

    OMG budu s tim nyxem fakt muset uz prestat ;)
    HARALD
    HARALD --- ---
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    NYX: :) ještě jednou díky. Brou
    NYX
    NYX --- ---
    CELULITIDA: prehlednost ma imho smysl hodnotit po par dnech, kdy si clovek aspon trochu zvykne. spis me zajima, pokud je ted neco mene prakticke (treba hledani prispevku od konkretniho cloveka) apod...

    stale to beru jako takovou betu, sam vim o par vecech, ktere jeste nejsou dodelane, ale prislo mi nejlepsi to tam placnout rovnou, at treba nektere veci nedelam zbytecne pokud nekdo prijde s lepsim resenim...
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    NYX: děkuji (ačkoliv předešlý systém pro mě byl přehlednější)
    ROMUALDO
    ROMUALDO --- ---
    ok dik:)
    NYX
    NYX --- ---
    CELULITIDA: jo, ted se to menilo - hleda se ted vicemene vsechno najednou snad krome lidi, ti se daji stale hledat v lide / hledani. casem tam pridam nejaky odkaz z toho obecneho hledani nebo to do toho rovnou taky integruju...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam