• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    HARALD
    HARALD --- ---
    ENTENTYKY: vytvoř anketu v oddílu Záhlaví.
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    zadnou anketu jsem uz dlouho nedelala - jde nejak zaridit, aby odkaz na ni byl v zahlavi?
    (jako driv, posledni radek zahlavi s upozornenim na anketu) - kdyz je jen na nastence, tak si ji naprosta vetsina lidi nevsimne
    SVANC
    SVANC --- ---
    THESTOUPA: Dík, je to tak. To s tím náhledem mě nenapadlo...
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    SVANC: no, pri prikladani obrazku podle me nejde pouzivat nahled - musis obrazek vybrat a prispevek odeslat. teprve po te se obrazek nahraje na nyx.
    NASA
    NASA --- ---
    SVANC: u me v pohode, firefox 3.5.2
    NASA
    NASA --- ---
    SVANC
    SVANC --- ---
    Ještě pro upřesnění - ten obrázek v osobní/soubory, který se mi níže uvedeným způsobem povedlo linknout, má sice 943k, ale zkoušel jsem to i se zmenšeným na 160k a přímo z disku to stejně nejde.
    SVANC
    SVANC --- ---
    Nejde mi vkládání obrázků přímo z disku, prémiovku mám. Po přečtení této diskuze (odpověď uživateli LOLRUS) jsem zkusil i jiný prohlížeč (explorer, jinak používám firefox). Vkládání mi nejde ani v poště, konkrétní obrázek měl jen asi 160k, čekal jsem dost dlouho a stejně ho pak v náhledu nevidím. Do osobní/soubory to vložit jde a je pak možné to linknout přes img src="/files/000/002/288886_e1c6f611f7ed056d24ec/original.jpg" (závorky na okrajích jsem teď vynechal, aby se zobrazil jen ten link). Ale to je poněkud neobratné...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KEJML: díky...jsem cock už to mám....
    TUILE
    TUILE --- ---
    SKAFF: a reference a (nevim, jestli dou mazat) komentare ke statusum a udalosti a pokud si nekoho pozval, tak to tu zustane taky napsany.....
    NASA
    NASA --- ---
    SKAFF: a archivy a ocitovane prispevky...
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    ANARCHY: jasny, tak uz mam jasno :) diky
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    THRASHER: Neni to majetkem nyxu ani Nyxe, pokud nemas ucet zablokovany, muzes se na nej prihlasit a takove informace rucne smazat. Nesmazes akorat komentare ke sve osobe a vzkazy, ktere jsi odeslal nekomu jinemu do posty.
    A samozrejme nesmazes ani dany nick...
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---

    Salvatore Dali
    HARALD
    HARALD --- ---
    THRASHER: účet nelze smazat. nic víc, nic míň; netuším, co si představuje pod otázkou zda je nick něčím majetekem. nicky se neregistrují jako obchodní značky. kdo dřív přijde, ten dřív mele.
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    HARALD: ano presne tak to je. tzn ze muj nick a vsechno co u nej mam je majetkem nyxu?
    pokud by se MUSELY mazat prispevky tak to chapu, ale pokud by jen jmeno zustalo "zasedle" (tzn. zadna nabidka..) tak by to bylo lepsi.. samozrejme ten fejk s loginem je k nicemu
    HARALD
    HARALD --- ---
    THRASHER: rozhodně to není právní nárok. jestli narážíš na zákon 101/200 Sb. O ochraně osobních údajů v aktuálním znění (a můžeš sotva myslet něco jiného), tak zde od tebe nikdo osobní údaje nevyžaduje, takže není co mazat.

    Ale důvod, proč tu tato funkčnost není, je spíš organizační. s vymazáním identity by se musely vymazat i příspěvky v klubech, přestaly by dávat smysl diskuse, kde na tebe někdo reaguje, apod.
    Ve skutečnosti většina serverů, které ti nabízí "vymazání" účtu, tak ti jen zabrání se nalogovat, ale informace uchovává dál. Pokud ti jde o to nemoci se přihlásit, tak to na nyxu zařídit samozřejmě lze.
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    HARALD: ty mi jiste reknes proc to nejde, to je technickej problem?
    HARALD
    HARALD --- ---
    THRASHER: máš špatný dojem.
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    achjo to byl vtip.. nj
    THRASHER
    THRASHER --- ---
    vyborne kolik mi das nyxi :)) nebudem to prece tahat po soudech :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam