• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    KEJML
    KEJML --- ---
    HYLBOS: To tlačítko se jmenuje upravit a je vpravo v nižší liště
    HYLBOS
    HYLBOS --- ---
    HARALD: Hele ačkoliv jsem tu diskuzi zakládal já žádnou ikonu či složku správa jsem neobjevil.
    HYLBOS
    HYLBOS --- ---
    HARALD: OK díky za radu
    HARALD
    HARALD --- ---
    HYLBOS: Jdi ve spodní roletce do záložky správa (vidí ji jen majitel klubu a lidé, kteří mají nastaveno právo administrace klubu). Majitel klubu tam může darovat klub komukoliv jinému.
    HYLBOS
    HYLBOS --- ---
    Ahoooj všichni, mohl by mi prosím nějaký z adminů pomoci s tím jak převést soukromé audítko na někoho jiného jako aby tomu zprávcoval někdo jiný...?
    Díky všem.
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    HORKY_KAFE: zupa :) díky
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    CELULITIDA: prémiovku nemám a pošta mi vyskakuje
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    chci se zeptat, to vyskakování pošty dole ve zvláštnim okýnku, funguje ikdyž mi skončí premiovka? Díky..
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    SKAFF: "mobil view" mi nejak nesedl
    KEJML: tak s pouzitim stranek pro iPhone (fujtaxl) to na PDA akceptovatelne funguje
    NASA
    NASA --- ---
    VIRTUALVOID: threaded nelze (ne kazdy pouziva "odpovedet"), obracene poradi lze afaik pomoci grasemonkey
    VIRTUALVOID
    VIRTUALVOID --- ---
    cafte, nikde sa mi to nepodarilo najst a tak sa pytam ci je mozne zobrazovat prispevky v nodach threaded sposobom? alebo aspon to ci sa da zmenit poradie vypisov, teda stare na zaciatku, nove nakonci... diky
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    KEJML: diky
    SKAFF: diky
    testnu to az zitra a pochlubim se
    KEJML
    KEJML --- ---
    CPT_PLESARD: Mrkni do osobní-nastavení-pro odvážné, můžeš si tam nastavit chování toho menu podle user agenta, či dokonce podle něj nastavovat skin.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Ma NYX verzi pro PDA?
    Zkousel jsem to vcera a dost me vytacelo, ze kdyz zoomnu stranku, a pohybuju se po strance, tak ta pohybliva lista UVOD, POSTA, TEMATA .... se hejbe taky. Nahoru/dolu mi to neva, ale doprava/doleva je to neprakticky.
    Nebo se ta lista necha nejak ukotvit?
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    COLOMAN: na co potrebujes podrobnejsi navod? melo by to byt jednoduche - na gate kliknes na "vytvorit novou udalost" a nasledne jen vyplnis prislusna policka.
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    jako pridam udalost do uplneho zahlavia Nyxu, do kalendara udalosti?? prosim dajaky podrobnesi navod sem alebo doposty,, diky
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    COLOMAN: odpovedel jsi si sam druhou vetou :) Opravdu uplne stejne, jako bys prohledaval nekoho jineho ;)
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    jako sa pozriem na vsetky svoje prispevky?
    podobne ako ked sa pozriem na vsetky prispevky ineho IDčka..
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    CARTMANETWORK23: může to trvat klidně týden.
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    prosim za jak dlouho mi schvalite diskuzi o kterou sem dneska rano zazadal?diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam