• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    NYX
    NYX --- ---
    ZUZU: no, to zkracene hledani se asi ridi jen nazvem, obsahem zahlavi a home apod...

    to plne hledani ( https://www.nyx.cz/index.php?l=topics;l2=3;section=topics;topic_search=divadlo;imgsec=268 ) pak bere v potaz i obsah klubu, tj. prispevky - tam jste pak prvni
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    zdravím, rád bych věděl jak funguje vyhledávání na nyxu - přesněji řečeno tip na seo na nyxu :)
    ...sloučili jsme teď několik divadelních klubů do tohohle, ale ve vyhledávání (klíčového slova "divadlo") se objevuje až na posledním místě. ano, má dementní název, který ale vychází z původního názvu klubu, a aby se lidem nepřehodil (abecední řazení) v bookmarcích, tak jsem ho zatim zanechal. nyx to asi hledá podle toho, kde to klíčové slovo je v názvu "nejdřív", ale stejně... nejde to ale stejně ještě nějak (bez změny názvu) poupravit??? .)
    KEJML
    KEJML --- ---
    COLOMAN: Lidé-nastavení

    DUSHAN: Záleží na správci dané sekce, kdy se k tomu dostane.
    DUSHAN
    DUSHAN --- ---
    Ahoj, jakym zpusobem probiha schvalovani zadosti o zalozeni nove diskuze? Co jsem se koukal do klubu se vsemi zadostmi, vypada to dost random. Nektere kluby jsou schvaleny ihned, jine lezi a lezi...
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    vramci skušky som dal jednu nyx-osobu do "ignorovat" a nevem to vratit do puvodneho stavu... jak presne zrusim "ignor" funkciu??? diky
    LAUZER
    LAUZER --- ---
    Me to zaclo fachat pres operu mini ale pres wap bych se do systemu nedostal...
    NOP
    NOP --- ---
    Tak jsem to přeinstaloval a stále nejde.
    NOP
    NOP --- ---
    SKAFF: já se v pohodě dostanu na přihlašovací stránku, ale po přihlášení to loaduje a loaduje a nic. pak to napíše problém s připojením. Dřív to chodilo v pohodě. Zkusim reinstalovat, no.
    NOP
    NOP --- ---
    NOP: Jen pro upřesnění - tou Operou myslim Operu mini pro mobily :)
    LAUZER
    LAUZER --- ---
    taky mi to nejde a pouzivam normalni WAP. tlacitko "prihlasit" proste neni, je tam jenom obrazek...
    NOP
    NOP --- ---
    Chtěl bych se zaptat, pročpak mi už nejde přihlašování z mobilu.. Celej rok to šlo, teď posledních pár dní, možná třeba dva týdny, mi to nejde. Používám Operu. Dík
    WRATA
    WRATA --- ---
    KEJML: Diky!
    NYX: Netusil ze je to "Working as intended" :) Hledal jsem newsku v uvodni strance ale tam nic nebylo.
    NYX
    NYX --- ---
    WRATA: a ta necemu vadi? ma to zvyraznit kladne hodnocene prispevkym, tak by to zas melo byt viditelne na prvni pohled, ne? jestli je to moc, tak proste poslete sadu barev pro tech pet stupnu a ja to nahradim...
    WRATA
    WRATA --- ---
    NYX: Tak to bohuzel nepomohl uplne. Jenom to preslo na takovou hodne svetle sedou. A je to systemovy dark.
    NYX
    NYX --- ---
    WRATA: melo by stacit reloadnout skin, pokud je to teda ten systemovy dark
    WRATA
    WRATA --- ---
    Muze mi prosim nekdo vysvetlit co je to za silenost?

    http://img25.imageshack.us/img25/8402/gejovina.jpg
    ESTANOR
    ESTANOR --- ---
    jednoduché, díky. :)
    NYX
    NYX --- ---
    ESTANOR
    ESTANOR --- ---
    Nějak se tu ztratila moje otázka, tak nevím jestli byla natolik hloupá a jasná, nebo jenom prostě zapadla. Dovolím si teda zeptat se ještě jednou:

    Je možné nastavit nějak skupiny ve sledovaných diskuzích tak, aby se některé zobrazovaly rozbalené vždy a jiné jen pokud jsou v těch konkrétních diskuzích nové příspěvky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam