• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    a dns problem to asi taky nebude - prelozi se i.nyx.cz na: 62.24.64.52
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    Jo este pro upresneni - adblock sem pro jistotu vypnul a dela to i v jinejch prohlizecich (Konqueror)
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    mam pripojeni od upc a od soboty mi nejde nyx - resp. de - ale nacte se jenom cisty html, bez stylu a obrazku a to este po hooodne dlouhy dobe (1-2min). Tohle pisu pres proxy - to funguje. Stejne tak to funguje z notebooku, kterej byl jenom uspanej a ma v sobe uz z patku otevrenej nyx (a tak si asi nemusi tahat css a obrazky).
    Pri tom "zatuhnuti" firefox dole pise ze neco taha z "i.nyx.cz".

    System mam linux debian lenny, prohlizec iceweasel (na notebooku taky).

    Mam pocit ze je asi nejakej problem s dns serverama od UPC, ale rad bych vedel jestli to nemuze bejt neco jinyho..
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    co je "cache prohlížeče" a kde to je?
    EFESH
    EFESH --- ---
    NYX: so far so good
    thanks, mate
    NYX
    NYX --- ---
    nasel jsem kde se to vypisuje a odkomentoval ten alert...pokud to jinak funguje ok, tak to asi nebudu vic resit :-)
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    NYX: me se to deje v IE6 :-)
    NYX
    NYX --- ---
    EFESH: nevim, tohle neni muj kod ale asi neco z overlibu.
    EFESH
    EFESH --- ---
    a v jakejch konstalacich to ma vybafnout? :)
    NYX
    NYX --- ---
    EFESH: to vubec netusim, proc to hlasi, ja nic nemenil. deje se to i ostatnim lidem, kteri pouzivaji IE7?
    EFESH
    EFESH --- ---
    Sorry, AJAX is not supported by your browser.
    Co s tim?

    mam porad stejnej IE 7.0 (bohuzel, v praci)
    kliknuti na ikonu mi vzdy ukazalo menu k te ikone
    ted kdyz kliknu na ikonu, zahlasi to tu hlasku nahore, a pak to stejne ukaze ty moznosti
    FLAD
    FLAD --- ---
    WIXIN: Omlouvám se, moje křišťálová koule má zrovna poruchu, takže co jsi zkoušela se nepodívám... Pokud nepomůže ani HARALD, tak zkontroluj, jestli máš zaškrtnuto "převést nové řádky na <br>".
    HARALD
    HARALD --- ---
    WIXIN: dej mezi ně mezeru.
    KUDLIC
    KUDLIC --- ---
    hehe nevim jak se mi to povedlo ale kapku sem netrefil diskuzi...:D no nic taky si ji taky uzijte a sry...:D
    KUDLIC
    KUDLIC --- ---
    PND ČUBIČKA...
    WIXIN
    WIXIN --- ---
    dik za radu,ale bohuzel entr jsem dala hned co jsem to upravovala,a neslo mi to,jinak bych se ovsem neptala;)!
    FLAD
    FLAD --- ---
    WIXIN: Muzes se zeptat na dotaz :-) ;-) :-) ;-) :o)
    Zkus mezi ne dat enter.
    WIXIN
    WIXIN --- ---
    muzu se zeptat na dotaz:),jak udekam mezeru mezi obrazky v zahlavi ktere mam umistene pod sebou?diky
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Tak logičtejší je asi ukázat poslední uživatelovu aktivitu, tedy to kliknutí na zobrazení nových příspěvků v klubu, ale místo řešení kravin radši vrať datumy do historie navštívených ;)
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: no ja se spis ptam, co je logictejsi chovani, abych to pripadne zmenil :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam