• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    Nedaří se mi přiložit foto k inzerátu v tržišti. Je potřeba mít prémiovku? Nebo v čem je háček? Díky.
    IVETKA26
    IVETKA26 --- ---
    chci se zeptat,zda je tu na nyxu založena diskuze,která se týká klubů v praze...zda bych se dozvěděla o nich více...Díky
    HARALD
    HARALD --- ---
    CNV: obrázek do ankety vložit nejde
    Ankety v příspěvku mohou dávat majitelé prémiové verze. Vyberou typ příspěvku v první řádce pod textem (text/anketa/2D anketa/...) a pak vyplní formulář.
    CNV
    CNV --- ---
    Můžu udělat anketu s obrázkem? (Jde do řádku "otázka" vložit HTML?)
    Jak udělám, aby se anketa zobrazila v příspěvku v klubu - nebo to je automaticky? :)
    CHOLE
    CHOLE --- ---
    NYX: díky smazáno
    NYX
    NYX --- ---
    CHOLE: aha. tak jdi nahore na nastenku, vlevo se prepni na zahlavi a tam budes mit smazat. primo v klubu to bylo taky, ale jak je to spojene s tim formularem a nazvem klubu, tak to dost lidi matlo.
    CHOLE
    CHOLE --- ---
    NYX: nástěnka vpravo má inkonku smazat ale tam to nemám mám to v záhlaví diskuze a tam ta ikonka neni, když kliknu na ikonu anketa otevře se jen tabulka na vytvoření nové, nikde smazat nemám, zkusim se kdyžtak ještě poradit s někym kdo bude u mě stát fyzicky, ale kdybys nyxy věděl jak ještě jinak s tim mohu naložit tak děkuji za další radu :)
    NYX
    NYX --- ---
    CHOLE: vpravo nahore ma [smazat]
    CHOLE
    CHOLE --- ---
    nejsem schopná v privátní diskuzi odstranit z nástěnky starou anketu, uzavřela jsem ji ale nejde mi dát pryč jak na to prosím a děkuji za radu
    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    HAMSTER: Odpovím si sám - pomohla instalace jiného prohlížeče. :-)
    TAZZI
    TAZZI --- ---
    KEJML: děkuju
    KEJML
    KEJML --- ---
    TAZZI: Osobní-nastavení-pro odvážné-systémove designy
    TAZZI
    TAZZI --- ---
    ahoj,
    našla jsem skin http://kralik.kbx.cz/nyx/skins/dark/

    ale nevím, kde mám tuto adresu vložit, poradíte mi prosím?
    PANCIR
    PANCIR --- ---
    Navrharka kabelek

    KEJML
    KEJML --- ---
    ALEXIS: Upomínky tě v určitý čas neupozorní, jen ti zůstanou viset na očích, kdykoli vlezeš do pošty (případně do sledovaných, pokud si dáš do upomínek nějaký příspěvek)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    je niekde popisane, jak funguju tie upomienky?
    ide mi o to, ze si chcem oznacit spravu v poste, aby ma to na nu upozornilo v konkretny den a ked kliknem na ikonku notysku, tak mi to len oznami, ze bolo pridane do upomienok, ale nespyta sa ma, kedy chcem tu upomienku realizovat...
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    KEJML: :D

    NYX: no ... a neuvazujes o tom, ze by si pridavani sledovani cehokoli udelal tak, ze by to slo jen s potvrzenim toho, koho chtej sledovat? takhle cloveka muze sledovat kdejakej magor :D

    (u obvinenych jdu zahajit inkvizici v poste)

    HAMSTER
    HAMSTER --- ---
    Ahoj, mám dotaz - na T-Mobile G1 se mi nedaří přihlásit k NYXu, vypíše mi to jen "chyba při přihlášení" nebo tak něco. Na noťasu všechno jde, přihlašování na jiná fóra (lanciaklub.cz, facebook apod.) na G1 funguje, jen ten NYX zlobí. Ještě včera to šlo, dneska ale proběhla aktualizace systému a od tý doby to nefunguje... Nevíte někdo, co s tím?
    KEJML
    KEJML --- ---
    ENTENTYKY: Ty jo, taky tam mám dva lidi bez komentářů, který vůbec neznám... To jsou mi věci.
    NYX
    NYX --- ---
    ENTENTYKY: asi si u tebe nastavili nejake sledovani neceho. jednu dobu chodila zprava jen pokud clovek dal nejaky komentar.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam