• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    NYX: No třeba když si prohlížim témata typu nové internetové hůmory, tak už sem třeba velkou část těch fotek viděl a chci se pobavit na dalších a musim se zase doklikat až na místo, kde jsem před tim skončil.
    NYX
    NYX --- ---
    CYNIK: a jak si to predstavujes? po 100 prispevcich se dostanes kamkoliv pomerne rychle, ne? pripadne pokud te zajima neco konkretniho, muzes si to nechat vyhledat a skocit na misto konkretniho prispevku apod.
    CYNIK
    CYNIK --- ---
    Dotaz, je ňáká jednoduší varianta přecházení mezi stránkama na fóru než po jedné?
    ZAPY
    ZAPY --- ---
    konecne sem tu:)
    IKA
    IKA --- ---
    MILOSHIT: myslim ze je chyba v tvojom filtrovani.
    ACID
    ACID --- ---
    nebylo
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    to je dle mě docela volovina. To bych tedy raději zrušil palce dolů úplně a bylo by to lepší.
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    MILOSHIT: Pokud vím tak palce dolů vidět nejsou a ta pomsta bude nejspíš jeden z důvodů.
    KEJML
    KEJML --- ---
    MILOSHIT: Právě proto aby ses nemohl mstít je to skryté.
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    Bych se chtěl zeptat... mám takový zvláštní problém... Když kliknu ve fórech na palce nahoru, vidím kdo dal plusy. Ale když kliknu na palečky dolů, mínusy se mi nikdy nezobrazí!! To je tak schválně, nebo je chyba v mém netu? Je to nepříjemné vidět, že jsem za svůj příspěvek dostal palce dolů, a ani si nemohu zjistit od koho! To se pak dotyčným nemohu ani případně šeredně pomstít...
    KEJML
    KEJML --- ---
    RAINBOF: Řekl bych, že to dělají proto, aby mohli pak po jednom ty inzeráty označovat jako prodaný...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    strasne me stve jak na trzisti jsou od nekterych uzivatelek davany nekdy i cele stranky (10 prispevku po sobe) nejakych hadru pritom by to mohly davat do jednoho prispevku a nespamovat trziste. Kde bych tohle mel resit ? (mozna je to dobre :) )
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    NYX: tak to se dkzytak presune to je jedno super :) dulezity je ze aspon s pomoci tvou to jde :) (toho sem se presne bal :-D )
    NYX
    NYX --- ---
    KARYSLAV: ty ho nikam presouvat nemuzes :) to muzu jen ja (mozna i ostatni admini, nejsem si jist)
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    NYX: no a kdybych ho pak presunul nekam kam budu chtit? tak by zasemohly ne? :-) Takze.. zalozit jako verejnej, udelat z nej privatni, pripravit a pak, dej se vule NYXi..
    NYX
    NYX --- ---
    kdyz to tak po sobe ctu, mel bych to nejak predelat :-)))
    NYX
    NYX --- ---
    KARYSLAV: no, ten klub musis zalozit jako verejny - pokud ho zalozis jako privat, ma tohle nastaveni zablokovane.

    ale muzes ho zalozit jako verejny, nasledne zakazat pristup, pripravit si to a zase ho otevrit. akorat se mezitim presune do kategorie privatni kluby, coz znamena, ze prispevky z nej nejsou videt na last.
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    A jeste jeden dotaz, kdyz to budeu chti verejny, ale az od urcite chvile, a zatim si to pripravit aby mi tam nikdo nelez.. tak to muzu prepnout zmenit az to budu mit tak jak si predstavuju k obrazu svemu? :-)


    NYX: to prave nevim co mam na mysli, jestli je rozdil mezi tim kdyz to zalozim jako neplatici a platici, jinej nez v historii
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    (i kdyz to je normalne priplatkova premiova funkce)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    KARYSLAV: Jestli chces, dej sem adresu a my Te prijdeme vypalit, kdyz nezaplatis... ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    KARYSLAV: nevim co myslis tema moznostma pro praci s klubem, ale s historii jo :) a jaky vypalny? z neceho tori ziva byt musi, ne? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam